Hakkımda..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve zayıf10 tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zayıf10

zayıf10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle günaydın demek istiyorum saat 7 oldu. 17 yaşındayım 1.72 boyunda 53 kiloyum. Çok zayıf görünüyorum. Kendimi bildim bileli böyleyim. Abim 22 yaşında 85 kilo civarıdır. Kardeşim 12 yaşında benim kiloma yaklaştı. Evimde dumbel var kasta çalışıyorum ama kilo almak istiyorum çok zayıfım kemiklerim sayılıyor. Sizden yardım almak istediğim şey ek besin kullanmak istiyorum sporda yapıyorum arkadaşlarımla sabahları 1-2 kilometre yürüyoruz çim sahada koşuyoruz.Bana ne önerebilirsiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim öğrenmek istediğiniz bir şeyler varsa açıklayabilirim eksik bir şeyler yazdıysam lütfen söyleyin yanlış bi şey söylediysem affola

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Gıda takviyelerine gerek yok.

Öncelikle dahiliye de parazit, endokrinoloji de hormon testleri yaptırabilir, kilo sorununu bu doktorlara sorup, bununla ilgili bir probleminin olup olmadığını öğrenebilirsin.

Eğer herhangi bir problem yoksa, günde 5-6 öğün beslenmen faydalı olabilir. Bu öğünlerde tabiri caizse 'tıka basa' yemelisin. Ben zamanında yapmıştım ve olmuştu.

Başlıca tüketilmesi gereken gıdalar; et, süt ve süt ürünleri, yumurta, bulgur pilavı, esmer pirinç ve makarna, esmer ekmekler, kuruyemiş, sebze ve bakliyat (kuru fasülye, nohut vs.) yemekleri, meyve..

Koşuyu ve yürüyüşü bırakmak kilo almanda faydalı olabilir. Şu an için amacın kilo almaksa enerjini o yönde harcatacak stratejiler gerek.

zayıf10, selim4141 ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. zayıf10

zayıf10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler en kısa zamanda gerekli testleri yaptıracağım

Sayfayı Paylaş