1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hakan90 4.ayım 173boy 75kg yaş 19

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve AxiboY tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bak o konuda haklısın ben şuan bulk olduğum için kullanıyorum ama yaza dediğin gibi sadece bi bcaa alıp devam edeceğim ve yaklaşık 3-4 haftalık bi ara vermeyi düşünüyorum dinlenmek iyi gelecektir diğer kış sezonuna daha iyi girmeyi düşünüyorum biraz bilinçsizce kilo aldım 63.5 kgdım 77kg'a çıktım ama yağlı bi şekilde keske düzgün bir beslenmeyle yağsız bi vücuda sahip olsaydım ama aldığım hacim buna değdi yağ oranımı da düşürüyorum yavaş yavaş seneye inş. çok düşük yağ oranıyla devam edeceğim

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    8 aydır yapıyorum bu sporu ve son 6 aydır supplement kullanıyorum.

Cumartesi gunu kan tahlili yaptırdım ve karaciger degerleri normalin 2 misli cıktı. Haliyle Glutamine dısında ne varsa kestim....

thetramp ve AxiboY bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bende yaptırmayı düşünüyorum bu analizler için kaç lira taleb ediyorlar daha doğrusu ben kan tahlili yağ oranı vs herşeyi öğrenmek istiyorum evdekiler de diyor bi tahlil yaptıralım diye sanırım supplement kullanımının sonlarına geliyoruz :)

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Ben özel bir saglık kurumunda 65 TL'ye yaptırdım. Sadece kan tahlili yaptırdım. Idrar tahlili de 65 TL sanırsam.

Sonucta bu sporu saglıklı kalmak icin yapıyoruz. Supplement'ler bile karacigere bu kadar baskı yapıyorsa, Anabolik steroidleri dusunemiyorum bile...

thetramp bunu beğendi.
  5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    haklısın aslında spor yapıyoruz supplementte kullanmamak lazım sabır sporu ama biraz sabırsızlık yapabiliyoruz steroiddense supplement kullanmayı tercih ederim steroid'te bir kür gireceğime 1yıl boyunca supplement kullanmayı tercih ederim :)

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bu yeterli su içmemenden kaynaklanıyodur yada baska bir rahatsızlıktan birde insandan insana farklılık gösterebiliyor sana agır gelen bir supplement baskası icin bir etki yapmıyor olabilir
    bende ayda 1 kere hemogram 2 ayda 1 de biyokimya baktırıyorum normal ckıyor değerler ama günlük su içmende buna etkili sonucda ne kadar kısa sürede sindirilip vücuttan atılırsa daha iyi

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    animal pak gibi çok etkili ürünler kullanırken günde en az 3-4 litre su içiyordum belki daha çok pak bittiği için suyu biraz azalttım ama bruce dediğin gibi su çok önemli etkendir..Böbreklerde kalan amino asitleri de temizlemek gerekir..Sağlıklı bi insanın en az günde 2 litre su içmesi gerekir zaten bir de supplement kullanınca 2katına çıkartmak gerekiyor

8. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Tabiki cok haklısın. Son zamanlarda su alımımı arttırdım bayagı. Bir de benim karacigerler hassas sanırsam, 3 gun ust uste sigara boregi yada patates kızartması yesem, vücut baslıyor kızarmaya...

Bu da benim sanssızlıgım....

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Enginar Suyu

Bileşimi: Enginar yaprakları tanen, inülin, cynarin ve flovan türevleri taşımaktadır.

Etki ve Kullanımı: Karaciğer ve Safra Kesesi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır, Yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre enginar yaprağı suyunun karaciğer hücrelerinin yenilenmesinde ve güçlendirilmesinde safra salgısının düzenlenmesinde kolesterolün düşürülmesinde son derece etkili olduğu tespit edilmiştir. Zehirli bileşikler taşımayan iyi bir iştah açıcı ve idrar sökücü olan enginar yaprağı suyunun afrodizyak etkisi de eskiden beri bilinmektedir. Anne sütünü arttırıcı, vücuda kuvvet verici, mide ve bağırsak düzenleyici, kalbi güçlendirici, hazmı kolaylaştırıcı, etkileriyle beraber sarılık, sivilce, egzama rahatsızlıklarında da kullanılmaktadır.

Kullanım Talimatı: 1/4 ü Enginar suyuyla doldurulmuş çay bardağını suyla tamamlayıp içiniz. Günde 3 çay bardağı içilir

ercan41, thetramp ve demir00 bunu beğendi.
  10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Neymişim be o zamanlar :) Millete kızıyorum birkaç aylık resimde ne belli olacak diye ama aynı hatayı bende yapmışım çocukluk ve aceleciliğe veriyorum herkezden özür diliyorum :)

11. fabregas848

fabregas848 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    kas olarak aldığını yazmışsın da ilk ve son resim arasındaki farka baktım ciddi kütle ve kas artışı var ama yağ artışı da bayağı olmuş

12. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    Umarım halâ devam ediyorsundur, yeni resimlerini merakla beklemekteyim axiboy.
    Bir de supplement olaylarını ne yaptın? Şu anda ne kullanıyorsun?

Sayfayı Paylaş