1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hakan90 4.ayım 173boy 75kg yaş 19

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve AxiboY tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bacak günlerinde hep aksilik cıktı bende kendimi zorlamadım gideyim diye ve bacaklarım biraz ince geliyor bana başladım bacak girmeyede düzenli inş. yaza kadar biraz daha iyi olacağım baklavalara yönelmek istiyorum ama açıkcası yediklerime dikkat ediyorum ama şekeri ve yağı sıfıra indiremiyorum anne yemeği sonuçta ne kadar yağsız yap dediysemde olmuyor :)

2. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hakan90 bu işi hakkıyla yapmaya özen gösteren sporculardansın.İyi gelişiyorsun,böyle devam edersen çok daha iyi yerlere geleceğini umuyorum.

AxiboY bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    öncelikle herkes zaman ayırıp yorum yaptığı eleştiride bulunduğu için teşekkür ederim.. peki programım hakkında ne düşünüyorsunuz bu programa devam etmelimiyim yoksa sizin önereceğiniz hareketler varmı mesela ( tek dumbell triceps yerine latta triceps yap gibi )

4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Dostum Vücudun Çok İyi olmasada Gayet iyi bir durumda... Ben Çok Sıkı Antrenman Yapıyorum Fakat Kilo Problemim Olduğu için Gözle görülür Bir gelişme kayıd edemiyorum... (1.79 boy 58 Kg) Kşeke 75-80 Kilo Ben Olsam :) Ama Olsun Dostum Kendini Daha Çok Geliştirirsin... Ne Kadar Kilo Okadar Kasthums: Başarılar Dostum dumbelllls

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    inş. sende istediğin kiloya ve vücuda ulaşırsın junior builder ama düzenli beslen hala kilo alamıyorsan gainer takviyesi alarak bu çözümü ortadan kaldırabilirsin kolay gelsn

6. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    ben sizin yerinizde olsam (tabii çalıştığınız profesyonel bir antrenörünüz var ise) onun görüşlerini alırdım...

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    daha önce belirttiğim gibi çalıştıgım salonda bi ark. yetkili ama benim bildiklerimden fazla birşey bilmiyor sizden yardım almak istemiştim ben

8. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hakan90,senden ricam o 10 kgyi nasıl aldığını yazar mısın?Günlük beslenmen,kullandığın supplementler vb. Ayrıca supplementleri ne aralıkla aldın?

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    tabiki solid yazarım..

ilk önce kafamda supplement yoktu ama partnerim istiyordu 94kgdı vücududa baya güzeldi 2.5yıldır yapıyordu,4,5kg lık gainfast aldık ortaklaşa ve ikiye böldük o gün başlamıştı herşey zaten ilk günümüzdü salonda çok disiplinli ve güzel çalışıyorduk çoğu kişi tanıyordu bizi zaten herkez bizimle çalışmak istiyordu ama bilirsiniz iki kişiden sonrası ant. zamanını uzatır ve sıra gelene kadar terimiz soğur..Herneyse gain fasti kullanmaya başladığım gün sabah kahvaltı etmeye başladım sabahları işe ac karna gidip orada birşeyler atıştırırdım bazende canım istemez yemezdim.Yumurta hiç yemedim halada yemiyorum midemi bulandırıyor nedense.sabah 9da iş başı aksam 6.30da çıkıyorum,sabah 8de kalkıp kahvaltı yapıyordum 9.30-10 gibi iş yerimde börek falan alıyordum öğlen saat 1-2 arası ya yarım kızarmış tavuk yada pilav + köfte gibi gıdalar alıyordum..saat 5de hergün bankaya çıkıyorum ve 5.30da hemen pilavcı babaya gidip 1 tabak nohutluyu mideye gönderiyordum 7de evde oluyordum hemen gainerımı hazırlayıp yarım tavuk yiyip içiyordum gainerı ve yanımda 1porsiyon daha alıp spora gidiyordum çikolata yiyiyordum yolda giderken.Antremana giriyordum çok iyi çalıştığımız için yediklerimi fazlasıyla harcıyor idman bitmeden aşırı acıktığımı hissediyordum idmanı bitirip soyunma odasına gittiğimde hemen gainerımı içip duşa giriyordum çıkınca 3tane muz yiyordum sonra eve gidip iyi bi beslenme yapıyordum yada yine pilavcı babaya gidip 2tabak pilav yiyiyordum.Açıkcası extra birşey yapmadı çoğu günler böyle beslendim düzenli aynı saatlerde beslendiğimiz zaman kilo alabiliyoruz zaten ama en önemlisi kilo alacak kişiler sabah kahvaltısını mutlaka yapın..Sormak istediğiniz birşey olursa tekrardan yardımcı olurum herkeze kolay gelsin iyi çalışmalar..Birde o zamanlar redis whey amino kullanıyordum aminoyu sabah açkarna idman öncesi ve idman sonrası alıyordum gainerıda dediğim gibi sadece idman öncesi ve idman sonrası

Son düzenleme: 16 Şubat 2010
    ercan41 ve SOLID bunu beğendi.
  10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    2 yıl önce ilk başladığımdaki resimlerimi buldum bakıyorumda çok komik gözüküyormuşum iyiki ara vermişim o zamanlar boşa çalışıyor gibiymişim ama bomba gibi geri döndüm gelişimimi gerçekten çok beğeniyorum ve beni tanıyanlarda tabi..2yıl önceki çalışmamın linkini vereyim çocukluk bide yazdıklarımdan dolayı özür dilerim

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-5-ayl-k-d-t11830.html?t=11830

dün gögüs idmanımdan sonraki resim resim açısı farklı olduğundan gögüsün biri büyük biri küçük gibi hiç bir problem yoktur

Ekli Dosyalar:

ercan41 bunu beğendi.
  11. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    hakan90 Gerçektende önceki fotoğraflara bakınca baya baya bir gelişme sözkonusu. Güzel hacimlenmişsin yalnız bel bölgesine dikkat daha fazla kalınlaşmasın kontrol altında tutarak nisan ortasına kadar yada sonuna kadar bulk sonra yavaştan define biraz karın ve birazda omuz trapez bölgesine şekil verdinmi yaza hazır girersin. Zaten amacında yaza hazır girmek sanırım :) Bu arada değişme sadece vücudunda değil yüzündede olmuş önceden baya bir masum çocuk gibiymişsin şimdi sert bakışlar kendine güvenen bir kişi görüyorum :) Başarıların devamını diliyorum arkadaşım. Her zaman fikrimi aldığın içinde teşekkür ederim :)

AxiboY bunu beğendi.
  12. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten bir değişim net bir şekilde belli oluyor ama benim sana tavsiyem iyi bir partner bulman yada yavaş yavaş gözüne bastığı ağırlıkları kestirdiğin bir arkadaşa yaklaşman seni zorlayacak bir partner bulman lazım beslenmeni ve suplement kullanımınıda bir daha gözden geçir derim tamam başlangıçta çok zayıfmışsın şu anda yüzünün ifadesi bile değişmiş epey yol katetmişsin ama daha iyi olabilir iyi bir partner bul derim kolay gelsin.

AxiboY bunu beğendi.
  13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    mjam27 şu zamana kadar her konuda yardımcı olduğun için ne kadar teşekkür etsem azdır daha yolun başındayız inş. herşey daha da güzel olacak..Seninle konuşunca daha da azimle çalışma isteği geliyor yaza kadar yapabildiğimi yapacağım kısa bir ara vereceğim kasları kandırmak için sonra tekrardan başlayacağım :)

mustafa abi açıkcası salonda hep genç insanların saatinde çalısabiliyorum yani akşam yardım alacak yada görüp gaza geleceğim kimse olmuyor ama 1 haftadır ramazan akkaya salona geliyor eski sporculardan ve çalışmamı çok beğendiğini söyledi ondan biraz bilgi ve yardım alarak üst gögüste 80kg'a çıktım.Ayrıca eski partnerimin kardeşini yani benim çok yakın bi ark. başlattım salona 2.ayı dolacak benim kadar çalışamıyor ama yardım alıyorum ondan ağır girerken keşke gözüme çarpan birisi olsa çalışırken onu görünce aynı ağırlıkla çalışabilsem salonda bir kaç profesional var onlarla calısmakta benim harcım değil ramazan akkaya gibi sporcularla ama sağolsunlar yardımları oluyor onları o ağırlıklarla çalışırken görünce daha da motive oluyorum

ercan41 ve MJAM27 bunu beğendi.
  14. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan senin çalışacağın kişi senden iyi olmalı senden güçlü olmalı sen kapasitenin üzerine çıkmaya çalışırken ona güvenebilmelisin ben basamasamda o alabilir diyebilmelisin bu şekilde hedeflerine çok daha çabuk ulaşırsın bu işte iyi antreman iyi beslenme ve iyi bir partner çok önemlidir seninde tahmin ettiğim gibi iyi bir partnerin yok arayışlara devam et birini kıstırırsın sonunda kolay gelsin.

AxiboY bunu beğendi.
  15. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    inş. mustafa abi evet benden güçlü partnerle daha iyi çalışıyorum arkamda durması bile beni motive ediyor endişe olmuyor zorlanırsam kaldırabilirmiyim diye hemen devreye giriyor ve insan giremeyeci agırlıklara bile girmeyi hedefliyor dediklerini yapacağım mustafa abi bulmaya çalışacağım birini teşekkürü borç bilirim sizlere..

16. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    iyi kilo almışsınız fakat aldığınız kilo 4 aya göre cok fazla olduğu için bu kütleyi yağ olarak almış vücudunuz... beslenme programınızı değiştirmelisiniz yoksa hala yağlanmaya devam edebilirsiniz ve idmanlarınız sıkı değil sanırım o kadar şey almşsnz kilo almşsnz ama vücut hiç parçalı görünmüyor belkide sadece beslenmeden böyledir idmanınızı izlemeden bilemeyiz. beslenme ve idmana sıkı bir düzen getirerek cok daha iyisi olabilir

AxiboY bunu beğendi.
  17. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    herkesin genetiği bir değildir kimi parçalı kaslara sahiptir kimisi bütün ve benim genetik olarak kaslarım parçalı değil onun için küçük gözüküyor yağ konusuna gelince haklısın midede yağlanma oldu bu aralar ama şekeri kestim nisanda diyete gireceğim çalışmam hakkında bilgi istiyorsan çalışma programımı eklemiştim ağırlık konusunda bilgi istiyorsanda gögüs çalışırken press lerde max. 80kg 4 tekrar yapabiliyorum.Ayrıca kullanılan ürünler kasları parçalamaz çalışmayla parçalanır kaslar definasyon şimdilik düşünmüyorum ama yaza hayırlısı mide çalıştığım günlerde mide güzel gözüküyor ama biraz yağ var tabiki

ercan41 bunu beğendi.
  18. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    Scoobz zaten hakan90 arkadaşımızın eskiden parçalı zayıf bir vucudu varmış şu anki vucudu ona çok iyi geliyor hem motivasyon olarak hem güç olarak görüntü olarak. Ayrıca aldığı kütleyi yağ olarak almış demek çok yanlış olur yağla beraber kas kütleside aldı yoksa yaptığı spor ne işe yarardı ? Parçalı olmak isteseydi sanırım bunu en iyi şekilde başarırdıki zaten aldığı ürünler parçalamaya yönelik değil vucudu bulk hale getirmeyi başarmış artık bir süre daha bunu sürdürüp definasyona girecek tamda olması gerektiği gibi iri parçalı bir vucuda sahip olacak ki sanırım istediğide bu, bence güzel bir yolda yalnız vucuddaki yaglanma nedenide zamanında ben biliyorum düzensiz beslendi ama şu anda gayet güzel beslenmesine dikkat ediyor. önemli olan bel ölçüsünü arttırmadan hacim alması ve bunuda başaracağına yürekten eminim thums:

AxiboY bunu beğendi.
  19. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    mjam27 yeni tanışmamıza rağmen durumu çok güzel açıklamışşın çalışma sistemimi beslenme sistemimi yanımda olsan ancak bu kadar güzel açıklardın sürekli konuştuğumuz için hakkımda herşeyi biliyorsun ve çok güzel yorumlar yapıyorsun sağol..Dediğin gibi henüz definasyona girmeyeceğim için sırf bulk'a yönelik ürünleri kullandım şuanda ****** glutamine + redis protwhey kullanıyorum ve şekeride sıfıra indirdim ama yağdan kurtulamıyoruz nede olsa ailemle yaşıyorum ama nisan gibi definasyona girmeyi düşünüyorum..Beli biraz kalınlaştırdık ama inceltmekte benim elimde yaza bomba gibi girmeye motive oldum ona göre çalışıyorum salonda inş. yaza daha güzel olacak..Yorum yapan herkeze teşekkür ederim hertürlü eleştiriye açığım..

ercan41 bunu beğendi.
  20. ibrforevers

ibrforevers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İlk resimlerine oranla güzel irileşmişsin ve gördüğüm kadarıylada araştırıyor neler yaparımın peşinde koşuyorsun en önemlisi de budur bence. Böyle devam edersen 1 sene gibi bir sürede kendini daha iyi bir hacime sokabilirsin diye düşünüyorum sende bu irade var! Peşini bırakma. İyi çalışmalar.

AxiboY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş