1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hakan79 100 Kg 178 Boy 50 Cm Kol

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hakan79 tarafından 20 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 208 üye.
  1. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel video hocam 8)

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlık Hakan79, başarılarının devamını dilerim.
    Her göğüs idmanından önce izlemelik bir video.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Güzel video olmuş abi. Yanız bende 3dk. görünüyor uzunluk ancak video 1.10da falan kesiliyor. Çalışma düzenin nasıl? 3*8 şeklinde mi çalışıyorsun? Aralarda ne kadar süreyle dinleniyorsun? Ağırlık artırarak mı çalışıyorsun? Bu sorularımı yanıtlarsan sevinirim. Nasıl bir yöntem uyguladığını bilmiyorum ama belli ki başarılı olmuş, yöntemini örnek almak istiyorum.

4. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
  5. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    gögüsü benchle başlıyorum tek ağırlıkla 20 tekrar 2 ağırlıkla 16 tekrar 3 ağırlıkla 12 tekrar 4 agırlıkla 8 tekrar şeklinde ve son seti azaltmalı yani 3 ağırlıkla başlayıp tek tek aralık vermeden çıkararak çalışıyorum zor bir idmandır daha sonra gögüz açma dumbell 4 set üst gögüs 4 set üst gögüs sıkıştırma ve dips le bitiriyorum ağır bir programdır zorlayabilir

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Evet Hakan paylaştığın için sağol, zorlayıcı bir program gibi gerçekten, en kısa zamanda deneyeceğim, kolay gelsin.

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Hakan tek agırlık - 1 er tane 20 kilo koymak anlamında mı?
    bu durumda 180 kilo 8 tekrara girmis oluosun cunki..

8 tekrarın altına dusmemen zaten gogusunun bu kadar biicmli ve sekilli olmasının ana nedeni bana sorarsan...
    Ben sana mide kaslarını soracam.. belin kac cm?? ve ne aralıkta mide calısıosun?? bulk donemin var mı yoksa hep dikkat ediomusun mideyeee?

zoparrat bunu beğendi.
  8. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan79 gerçektende 10 numarasın arkadaşlara senden bahsettim yani inan hak ediosun.

9. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    vucut gercekten estetik, tebrikler.. ammmaaaaa.. bi an once "calf" larinin caresine bakmalisin sanki!! kolay gelsin..

10. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    sagol

dostum çok sağol yaaa bende yıllardır aynaya bakıyorum bu vucutta bir eksik var diyordum kimse göremedi sen gördün eksik calflarımmış çok sağol hemen yarın sabah çalışmalara başlıyorum çok sağol :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :x :x :x :?:

11. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Re: sagol

Hoca iyisin hoşsunda olumsuz eleştirilere hiç açık değilsin kusura bakma...

Bu olayı yalayıp yutmus gibi tavırlar içersindesin ama emin ol daha gidecek çok yolun var...

Tamam vucut guzel estetik bu sitedeki en hacimli en iyi vucut ama bunların yanında insan biraz da karşıt goruslere saygı gostermeyi bilmeli,kucuk dagları ben yarattım havasında olmamalı,mutevazi olmalı....

50 cm kol yapmak önemli deil önemli olan bu vucudu kişileğinle de birleştirip ortaya herkesın gıptayla bakacağı bir insan çıkarmak...

12. flexarnold

flexarnold Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tv
    Yer:
    istanbul
    merhaba

gercekten bu kollar omuzlar güzel ama en güzeli midenin de şık olması ...senden kür konusunda faydalanmak isterdim

13. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Re: sagol

hahahah.. sorun deil canim ne zaman istersen soylerim ben calflarinin eksik oldugunu.. madem elestirilere dayanamiyosun neden koydun resimlerini? sadece kendini gostermek, birilerinin seni ovmesini gormek icin mi?? televizyona cik bence sen :p :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2. Uyari olmayacak

BODYFORUMTR.COM EKIBI ( DESPO)

14. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    yine bir yanlış anlama var

beyler ne olursunuz yapmayın yaa daha önceki yazılarımda vucudumda en eksik yerin calflarım olduğunu ama bunların benim için bir problem olmadığını yazdım hala gelip gelip aynı olayı sormanız sıkmaya başladı yoksa eleştiri problem değil benim zaten farkında olduğum eksiklerim yerine göremedeğim farkedemediğim bir eksiğimi yazarsanız daha yararlı olur saygılar

15. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Re: yine bir yanlış anlama var

daha once yazilanlarin hepsini okumadim acikcasi. 9 sayfadan sadece birkacina baktim, hakli olabilirsin kusura bakma. ama yine de soylemeden edemiycem "calflar cok zayif" ;) ; saka baicim kizma hemen..

16. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Hakan,

Oldukca fomdasın ancak bacaklara onem vermıyorsun.

Esas en buyuk eksıgın ne bılıormusun, musabakaya katılmamak.

Bunun sebebının de soyle oldugunu tahmın edıyorum, uzun suredır musabık olmayan bır body cı olarak cok ıyı olmaya,
    normal ınsanların yada sıradan bodycılerın arasında sıvrılmeye alıstıgın ıcın bır gun musabakaya gırersem basa oynamalıyım
    dıye dusunuyorsun, ucuncu dorduncu gıbı bır derecenın senı utandıracagını dusunuyorsun, bu yuzden de yarısmaya gırmeye bır anlamda korkuyorsun.
    Bunları sallamıyorum cunku bende senın o resımlerın gıbı hatta daha ırıydım (ne yalan soylıyım mıde oyle degıldı), fakat
    o kadar calısmanın bosa gıtmesıne, senden cok daha vasat ınsanların derece almasına musaade etmemelısın.

Mutlaka yarısmaya gırmelısın adamım, yoksa aradan bır kac yıl gectıkten sonra pısman olacaksın, ve formunu kaybettıgınde
    elınde bır unvan olmadıgı ıcın butun bu ankı aldıgın haz ve ustunluk duygusu yerını pısmanlıga ve keskeye bırakacak.

Senın eksıgın bu.

Saygılar

17. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Re: yine bir yanlış anlama var

Kusura bakma hocam haklısın topiğin tamamını okumadan yorum yapmışım...

:?

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Masteer cok güzel yazmışsın, Hakan bu güzelim fiziğiyle kolayca derece yapabilecek birisi, elbette düzenlemeler yapması gerekir, ama ağır siklette bazı dönemler 4 yarışmacının sahneye çıktığı bir ülkede, Hakan'ın podyumlarda yerini alması bu spora renk getirir, kendisinede hak ettiği bir ünvan getirebilir.
    Bu ünvan bireysel bir tatmin olacak elbette, bu sporla uğraşan gençlerin bir çoğu eminim ne Ahmet Enünlü'yü ne Tuluğ Topa'yı ne de Hamdullah Aykutluğ'u tanıyorlardır.
    48-50 cm. kolu olan herkes onlar icin "hocadır", nankör bir spor, müsabakalarını anlayanı, takdir edeni çok az ama bencede gelecekte elinde bu güzel formuna dair bir küçük kupa kalsa güzel olur.
    Bir ilavede şu, Hakan'ın kolları 50 cm. değil diyen arkadaşlar, resimlerini çektirip baksınlar, emin olun, kollarınızın ne kadar küçük durduğuna şaşacaksınız, ben Pump Forever'ın ve Blitz'in resimlerimi çektikten ve kendi resimlerimi gördükten sonra çok daha iyi anladım bunu, resimler insanın gerçek halinden yüzde 30 kadarını alıp götürüyor, gerek keskinlik olsun gerek hacim olsun daha sönük gösteriyor (sütdyo ortamında çekilen resimleri saymıyorum elbette)
    45 santim kolun resimlerde nasıl göründüğüne bakınca, Hakan gerçekten çok iyi durumda, yolun açık olsun.

19. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    haklısın

20. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    kol ölçüsü

bu kol ölçüsü yüzünden flexor la tartışmıştık çok problemler çıktı maalesef kol ölçüm fotolarımı koymak zorunda kaldım beni anlayan birisinin çıkması sevindirici kol sıcak 51 oldu parçalanmaya devam ediyor dahada iyi olacak zaten biceps videosundada açıkça görülüyor

Sayfayı Paylaş