1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hakan79 100 Kg 178 Boy 50 Cm Kol

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hakan79 tarafından 20 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 208 üye.
  1. misafir

misafir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Tekirdağ
    sevgili dukastargate merakını giderirmi bilmem ama hakan79 bunu daha önce açıklamıştı iletisini aşağıya kopyalıyorum

''BEYLER ÖNEMLİ OLAN 100 KG İKEN BİLE PARCALI GÖRÜNMEKTİR ARKADASA KATILIYORUM MİLLET DİKKAT ÇEKMEK İCİN ŞEKİL GİYİNİYOR ARABALARA BİNİYOR MOTORSİKLETLER ALIYOR AMA MESALA BENİM TEK YAPMAM GEREKEN SOKAKTA NORMAL BİR ŞEKİLDE YÜRÜMEK HER ERKEK BÖYLE OLMAK İSTİYOR AMA HİCBİR ZAMAN BÖYLE OLAMAYACAKLARINI BİLDİKLERİNDEN İSTEMİYORMUŞ GİBİ DAVRANIYORLAR''

bende aynı fikirdeyim yarışmaya girmeyi düşünmesem bile ağır kilolu ve parçalı olmak için çalışırım herkezin düşüncesi farklıdır

saygılar..

2. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    sorun dikkat çekmekse sokakta heöteürtöeütötüt diye bağırıpta dikkat çekebilirsin. amacın "güzel" bir vücutla dikkat çekmekse boyutları iyi ayarlaman lazım.

3. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    Re: Sadece Merak

kardeşim ben zaten bir spor salonunda hoca olarak çalışıyorum bu tarz yerlerde dünyanın body hakkında en bilgili insanıda olsan vucudun belli bir boyutta değilse seni kimse sallamaz bu böyledir üye adam şöyle düşünür bu adam birşey bilse kendine hayrı olur yada adam işi biliyor bak sağlam vucut yapmış yani bir nevi reklam ayrıca ego tatmini ve diğer insanlardan farklı olma duygusuda var

s3lcukv1p bunu beğendi.
  4. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    amaç olumlu bir şekilde dikkat çekebilmek ayrıca gerçekten buişte belli yere gelmiş adamların böyle bir derdi de yok hatta rahatsız olurlar bakışlardan ama hoş bir mutlulukta verir o ilgi alaka

5. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir

6. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    öyle yada böyle
    sağlam vucut
    maşallah..

7. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    benim görüşümce estetik olabilecek en büyük vücut. özellikle damarların fışkırmaması çok büyük bir avantaj. herşey kıvamında.

8. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    senin başlık yine kim vurduya gidecek!!!Hakan sen en iyisi kestir bacakları kurtul,hatta calfları iyi olmayanı vursunlar bundan sonra body camisanında.Ne güzel eleştirende var adamı,eksiği olsun,tebriği olsun,niye apayrı tartışmalar bu başlık altına toplanıyorki!!!Artık koyulan resimlerde ölçüler de noter onaylı olsun..yoksa inanmıo kimse!

9. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: Sadece Merak

Ok kardeşim. Kusura bakma yanlışta anlama sakın amacım eleştri değil sadece bir meraktı. Cevabın için teşekkür ederim. Haa ego tatmini demişsin onu anlarım.Nitekim eskiden bende feci zayıftım yaklaşık 26 sene millet benle dalga geçmişti.Kemikler görünüo die. Şimdi sesleri cıkmıo huzura kavuştum hehehhehe.
    Neyse saygılar akrdeşim... :)

10. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    meyve veren ağaç taşlanır

11. Seco

Seco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Süper yaa :lol: :lol: :lol:

12. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Web sitesi

Hakan walla bence sen kendine bi web sitesi yap kardeş. Orayada dilediğin kadar fotoğraf koy.
    Her gün buraya yeni resim koymaktan sıkılmadınmı yauuu :p :lol: :p
    Anladık süpersin, iyisin, en büyük sensin, bence kassan olympia ya girebilecek genetik var snede(+bol GH tabüü ) vücut yerinde maşallah.....ama nedir amaç onu çözemedim..
    Neyse web sitesi teklifimi düşün bence ;)

13. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendi adına acılan baslık altında koyulan resimlerin seni nie rahatsız ettigini anlamadım..

14. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    rahatsız etiini söölemedimki merak ettim bu kadar cok resim ne iş die artı tavsiyede bulundum kötü bişi demedim.

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sen o kadar halinle üç beş resim koyduğuna göre, bu adam sağlam vücut yapmış, 20 tane resim koymuş çok mu?
    Hem halk beğeniyor Hakan'ın vücudunu, ciddi söylüyorum, forumdaki en güzel vücutlu kişi bölümünde genellikle onun ismi var, elbette resimlerini koyacak...
    Roofrider'in dedigi gibi,asil tuhaf olan senin bunu garipsiyor olman...

16. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Burası resim bölümü ayrıca adam da 5-10 günde bir resim koyuyor ve vücudu da iyi. Hani kötüü vücut olur ayrıca her gün 5er 10 ar resim koyar, o zaman hep beraber garipseriz ama adamda vücut süper, gönül ister bir de antrenman videosu falan çeksin adam da görelim yaptıklarını, feyz alalım biz de yapmaya çalışalım.

Ben çok ince vücutları tercih etmiyorum, düşük sikletlerde daha parçalı vücutlu bodyciler var bu sitede ama gördüklerin arasından hangisi gibi
    olmak istersin deseler Hakan gibi derim.

17. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    Video Yolda

Dostum kalbin çok temizmiş birkaç gün önce gögüs çalışırken birde biceps çalışırken küçük videolar çektim bir iki güne kadar siteye koycam çok fotoğraf konusundada geçtiğimiz birkaç ay içindede vücudumdaki değişiklikler olduğu için yeni fotolar koyuyorum umarım videolarda kimseyi rahatsız etmez

18. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gördüğüm kadarı ile Hakanın başlık atış poligonuna döndü,herkes takılıo kafasına göre.O zaman hazır bende girmişken buradan almanyadaki yeğenime,izmirden remzi amcalara,çanakkaleden hasan ustaya çok selam sölüyorum.Ayrıca kdv geri ödemelerinde işlerin uzatılmasına çok karşıyım.En sevdiğim aktör de mel gibson.Seda sayan ve nihat doğanı bi fanusa koyup çifleştirsinler,çıkan yavruları maymunlar büyütsün....!

konu dışı (off-topic), ve içi boş mesaj atmamaya özen gösterelim.

edit: ladasamara

19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    burası forum bu şekilde ornek olma. paylaşımı engelleme. kişilerin baslığında bu gibi konuşmalar konuların sapmasına neden oluyor buda forumun amacı doğrultusuna cıkıyor.. bunu konu dışına yazda sadece kendin gulme bizde gulelim

dediklerin doğru ama sıkıntımızı pm (kişisel mesaj) yoluyla, kişinin kendisine veya (varsa online) görevlilerden birine aktaralım.

edit: ladasamara

20. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir

Sayfayı Paylaş