Hakan Gümüş

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve izzet tarafından 4 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    Sivas'ın Divriği ilçesinde dünyaya gelen Gümüş, vücut geliştirme sporuna 1982'de başladı. 1989'da kilosunda Türkiye şampiyonluğunu elde etti.

1992 ve 1994'te Balkan Şampiyonu oldu. 1994 Akdeniz Şampiyonası'nda ve 1995 Avrupa Şampiyonası'nda birincilik kürsüsüne çıktı.

internetteki tek resmi

internette fazla bi bilgi bulamadim
    hakan gunes hakkinda daha bilgisi olan elbet vardir formumuzda ;)

2. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    buraya buldukça eklerim aslında bir sürü resmi war ama hepsinde bağlantı logosu gözüktüğü için weremem.
    bence çok iyi we aşmış bir wücudu war.

3. berbatow

berbatow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hakan hocamız şuan istanbul'un haznedar semti kınalı caddesinde kendi adını taşıyan hakan gümüş spor salonunda faaliyetlerine devam etmektedir..

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Gadir'in koyduğu resim gerçekten mükemmel, Lee Priest'i andırıyor vücudu, ama göğüsleri vallahide billahide çok daha iyi!
    Kanatları Lee Priest'ten geride ve kalfları normale göre iyi olmakla beraber Priest'ten geride ama onu dışında ona çok benzeyen süper bir vücudu var.
    Duyduğum kadarıyla yarışma dışı dönemde anormal kilo alır, tam bir bulk çılgınlığı yaşarmış gene bahsettiğim Lee Priest gibi, zaten boylarıda benziyor.
    O çılgın yeme dönemlerinden sonra her seferinde 40 kilo vermeyi bilerek sahneye mükemmel bir definisyonla çıkarmış, pro olmasını dilerdim...

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0

Estetik olarak Hakan Gümüş, Lee Priest'in üstünde :D

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Kesinlikle..

Masteer 'in bu konuyla ilgili yorum yapmasını isterdim, cunki bildigim kadaıyla zamanında partner bile olmuslar yanlıs hatırlamıorsam...

7. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    böyle bodyci sivastan çıka biliyosa türkiyede nice neferler wardır böyle hakan gümüş bodye halen devam ediyo mu bir bilginiz war mı?

8. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    süper

Emeğine sağlık hocanın estetik bi vucudu varmış. Kollara bayıldım ben

9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Hakan Gümüş'ün spor salonu bizim burda hocalık yapıyor. Bahçelievler/Haznedar'da .

10. king

king Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Sivas'tan çıkıbiliyosaderken orda inceden bi küçümseme seziyorum bilmem doğrumu anladım :x

sivasli bunu beğendi.
  11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ne alaka, simdi bu yazdiklarindan dolayi Sivasimi kücümsemis oluyor, ya allah askina...

12. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Hakan hoca 2003 senesiydi yanılmıyorsam haznedar da başka bir salonda hocalık yapıyordu ve ben de orda çalışıyordum. Gerçekten off season u idi. Ve hayatımda hiç bir insanoğlunu canlı canlı o derece iri o derece bulk görmemiştim. Ancak her yönüyle bulk tı. Hem göbekten hem kalçadan. Anlamadığım bu off season larda göbekle beraber kalça da mı büyüyor. Eğer büyüyor ise sonra nasıl o raddeden normal seviyelere çekilebiliyor.
    Ona tabii ki bunu sormaya cesaret edememiştim. Ancak anladım ki bu iş gerçekten ama gerçekten çok ama çok zor bir iş. Çok ama çok sabır ve irade gerektiren bir iş.
    Onlar bizim yurt dışındaki bodybuilding elçilerimiz. Bizi yurt dışında temsil eden vucutçularımız. Kendileri katıldıkları gibi azimli bu işe gönül vermiş istekli insanları da çalışıtırıyorlar.
    Mesela benim şu anda çalıştığım salonun hocası olan Müslüm hoca Hakan hocanın eşliğinde Türkiye şampiyonluğunu tatmış bir insan.

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Schwarzy, kalçadan kilo almak büyük oranda genetik meselesi, bazı insanların kilosu tüm vücuda dağılır, bundan kalça, göbek ve diğer bölgelerde payını alır, bazı insanlarda ise, çok yüksek kilolarda bile kalça fazla büyümez, bu yapı meselesidir.
    Tabii Hakan Hoca'da unutulmaması gereken birşey var, o da off seasonda inanılmaz kilo alıyor olması, kısa boylu bir adamın yarışma kilosunun 40 kilo üzerine çıkmasından bahsediyoruz, bu durumda vücut dediğin gibi heryerden dolup taşar.
    Lee Priest'e fizik olarak ve yaklaşım yönünden benziyor Hakan Hoca, çok sağlıklı birşey değil 40 kilo alıp vermek, ancak çok güzel becerebiliyordu yarışırken.
    Modern yaklaşım, yarışma kilosunun 8-10'dan fazla üzerine çıkmamak sezon dışında.
    Ancak elbette buna uymayan bir çok başarılı vücutçu var.
    Sportif açıdan düşünüldüğünde kişi aldığı kiloları verip kasları ortaya çıkartabiliyorsa kendi bileceği iş.

14. chıno42

chıno42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan GÜMÜŞ tartışmasız Türkiyenin en iyi vücutçularından biridir.SAYGILAR...

15. kobemertt

kobemertt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hakan gümüşün bicepslerine hayranım zaten aynı boydayız onla ama nerde bu vücut...

16. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan hocama laf yok o Türkiyenin en iyi vücutçularından biridir.Şuandada zaten onun salonunda çalışıyorum gerçekten mükemmel bir insan herşeyiyle tek kelimeyle dört dörtlük birisidir hakan hocam benim :D

2 kişi bunu beğendi.
  17. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocalığından memnun musun?Öğrencileriyle ilgileniyor mu?Yoksa bütün gün masasında oturuyor mu :( Bende oraya gelmeyi düşünebilirim..

actively, (silinen üye ve (silinen üye bunu beğendi.
  18. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Ben onun üzerin de salonda çalıştım, masasından kalkıpta öğrencisiyle yeterince ilgilenen, yanlışını düzelten bir hoca görmedim. Patron durumunda hocalar ilgilenebilir, en azından aldığı paranın karşılığını vermek ister, yoksa çoğu maaşla çalışan kişi yeterli para kazanmadığı için özel ders vermeye daha meyilliler.

Azi ve (silinen üye bunu beğendi.
  19. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    facebook hesabındaki fotoğrafları hakan hocanın.

1 kişi bunu beğeniyor.
  20. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Tabikide ilgileniyor müthiş bir insan kendisi güler yüzlü dediğim gibi dört dörtlük birisi kınalı caddesindeki salonu kapatıp daha büyük yeni bir salon açtı şuanki salonu İstanbul bahçelievler yaylada uefa kupasının orada çamlık caddesi yılmaz pasajı ziyaret etmek isteyen kaydolmak isteyen hafta içi sabah 10 dan aksam 10 a kadar acık cumartesi saat 10 dan 8 e kadar pazar günü ise kapalıdır

Sayfayı Paylaş