Hakan Başol...

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve SabuncuTyler tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SabuncuTyler

SabuncuTyler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
  2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    boy kilo öğrenebilir miyiz hocam?vücut gayet iyi,tertemiz bir bulk vücut görüyorum ben,on numara gidişat süper.

3. SabuncuTyler

SabuncuTyler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    teşekkür ederim kardeşim. boyum: 1.78 kilom: 78 hedef kilom ise şimdilik 85-90 arası bi kilo.eve geç saatlerde geldiğim için gece yemek yiyorum hep bulk görüntünün sebebi ondan kaynaklanıyor :))

Sezginn- bunu beğendi.
  4. Sezginn-

Sezginn- Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Geç derken kaçta gelip yemek yiyorsunuz ve kaçta yatıyorsunuz ? Ant sonrası öğün son öğünmü oluyor?
    Formunuz çok iyi maşallah.. Başarılar dilerim

5. SabuncuTyler

SabuncuTyler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    Akşam 4-5 gibi antrenmanım biter arkasından yemeğimi yerim.Haftaiçleri gece 12 de evde oluyorum ne pişerse onu yerim :D Haftaiçi hergün antrenman yaptığımdan aşırı derece yağlanmıyorum tabi bunda hızlı metabolizmanında payı var.Çok büyük bir hedefim olmadığından yarışma falan kovalamadığımdan kalori hesabı falan hiç yapmıyorum ama yine de temiz beslenmeye herzaman özen göstermeye çalışırım.bu işten para kazanıyoruz o kadarda olsun :D

6. Sezginn-

Sezginn- Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    4-5 gibi antrenman bitiyor yemeğini yiyorsun , sonra gece 12 de mi evde oluyorsun ? geç diyince bende baya bi geç sandım :) Kendimden örnek veriyim, 6 gibi ant öncesi öğünümü yerim 8 de ant başlar 9 buçuk ant sonrası.. 12 bekliyorum yatmak için. Ant sonrasında karb hiç almasam sebze ve protein ağırlklı beslensem nasıl olur ?

7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Karb mecbur almak zorundasin idman sonrasi icin. Kaslarin toparlanmasi kas kaybi yasamamak icin

8. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    hayalimdeki vg hayatını yaşadığınız için soruyorum bende aynı şeyi planlıyorum yiyip içmeye öyle çok aşırı kalori hesabına takılmayıp istediğimi yiyerek ve antrenmanları sert geçirip yağlanmamak hedefim, ancak hafta içi hergün çalışıyorum dediniz, fullbody mi yoksa göğüs+biceps gibi ayrı ayrı bölgelerimi çalıştırıyorsunuz hafta içi boyunca?

9. SabuncuTyler

SabuncuTyler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    sert antrenman yapıp istediğimi yerim demek biraz tehlikeli bir söylem oluyor kardeşim.ciddiye alıp bu sporu yapıyorsan ve güzel sonuçlar almak istiyorsan beslenme kısmına biraz özen göstermelisin.başladığın ilk yıllarda çok kolay sonuç alabilirsin bu tamamen etki tepki olayıdır vücudun kendi adaptasyonuyla alakalı ama sonra ki dönemlerinde kas gelişimin malesef yavaşlayacaktır.işte tam bu dönemlerde beslenme ve antrenman kısmın çok önemli zaten belli bi seviyeyede ulaşmış olursun muhetemelen kendin de durumu kavramış olursun.ben haftaiçi hergün tek bölge şeklinde antrenman yapıyorum.haftasonu arkadaşlarla gezip eğlenmek dışında başka bir spor olayım yok :) vücudunu ve nasıl antrenman yaptığını bilmediğim için senin için uygun mu değil mi bişey diyemem :)

10. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Şundan dolayı dedim podyuma çıkıpta yarışmacı olma veya bu alanla ilgili fitness model olma gibi hayallerim olmadığı için öyle aşırı şekilde şu saatte şunu yemeliyim şu kiloda kalmalı veya şu kiloya çıkmalıyım gibi takıntı haline getirip ince ince kalori hesaplarına girmeye gerek duymuyorum dedim yani kasmaya gerek yok anlamında bırakalım psikolojimiz rahat etsin zaten psikoloji rahat edince vücutta rahat ediyor bu iş hormon işi çünkü bunu kastetmiştim, yani umarım anlatabilmişimdir sporu bi takıntı haline getirip işte kolum 45 cm olmadan bana rahat yok gibi polemiklere girmeden bu işi yapma taraftarıyım, ha şimdi yanlışta anlaşılmak istemem vücut ölçülerini alan kişiler takıntılıdır gibi bişe anlaşılmasın gerçi anlamak isteyen anlamıştır dediğimide, ben yinede vücudu ve psikolojiyi rahat bırakma taraftarıyım öyle büyük hedefler yok ise..

Sayfayı Paylaş