Haftalık programım nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CursedChico tarafından 10 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    PAZARTESİ: göğüs + önkol
    SALI: omuz + arka kol
    ÇARŞAMBA: boş
    PERLŞEMBE: göğüs+önkol
    CUMA: omuz+ arkakol

program bu normal olarak. Her gün olmamak kaydıyla, çalışma sonrası 10 dakika koşu ve mekik de var. Hareketleri 4 set, x 10 1 de ısınma var. Her bir bölge için 4 hareket var.
    Kanat yok, arada kanat hareketleri yapıyorum bazen.

Çarşamba ve cumartesi boş olmak zorunda. Arad pazar gidip kanat sırt giriyorum. Bacak girmiyorm artık. Hareketler öncesi ısınm a olarak 1er set giriyorum squat filan.

1 hafta ara vermiştim bugün gittim, biraz düşüş olmuış hem kondisyonda hem ağırlık mktarında. Normal mi acaba? Programım sizce uygun mu, haftada 2 gün aynı bölge? Pazar ve cumartesi çarşamba mı boş olsun, 2 gün boş olsun diye yksa çarşamba ve cumartesi yeter mi sizce?

Bu programda korkum kollar. Her gün çünkü çalışıyor, dinlenemiyorlar. Kollardan bir tane yapıp diğerlerini kanat sırta mı çevirsem?

Eğer hang ihareketleri yaptığımı söyle derseniz ya buraya yazabilirim ya da https://www.bodyforumtr.com/threads/yanlış-mı-yapıyorum.108402/ burdan bakabilirsiniz.

Yardımcı olursanız sevinirm.

Sayfayı Paylaş