Haftalık Antreman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tunabodyx tarafından 18 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tunabodyx

tunabodyx Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Arkadaslar 2 aydir bu programi yapiyorum sizce değiştirmem gereklimi ? 12675036_1572261533100111_2108907312_o.jpg

2. CanElms07

CanElms07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Henüz bu sporda engin bilgilere sahip değilim ama araştırmalarım sonucu şunu diyebilirim. Biceps ve Triceps küçük kas grupları olduğu için fazla yüklenmemiz sonucu ters etki yaratabilir. Bu yüzden tavsiyem 4 hareketin varsa 3 set 8 tekrar yapmak yada 3 hareket 4 set 8 tekrar yapmak... Şu anki programına göre tekrar sayısını düşüreceğin için ağırlığı biraz artırman aynı etkiyi yaratacaktır. Şimdilik görebildiğim bu. İyi forumlar.

3. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    inanılır gibi değil spor salonlarında verilen şu programlar cahillikte çağ atladığımızı gösteriyor.kardeşim 16 set biceps hareketiyle biceps 20 setle gögüs flan büyütemezsin unutma her yaptığın antreman 1 adım geriye gitmektir.sen ileriye 2 adım atacaksın ki vücudun bir adım ilerlesin..hacim ve büyümenin %70 i beslenme ve dinlenmedir.bu programı yumuşat ve beslenmene önem ver.6 setlik gögüs antremanı yaparım ve senin o 20 setlik antremanda yaptığın çalışmanın daha iyisini yaparım kaslara daha iyi gerilim veririm yaptığınız sadece gereksiz yorgunluk yıpratma ve tabiki over riski.Kaslar set saymaz,illa 4 set yapacam diye çalışmanın hakkını daha kısa sürede verecekken uzatıyorsun katabolik evreye geçiyorsun 2 saatte bu antremanlar bitmez kası vur geç sonra beslen beslen beslen..

4. tunabodyx

tunabodyx Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle yorumun için teşekkürler kardesim. Peki önerebileceğin program varmı bu programda 2. ayım doldu

5. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Haftada 4 gun ideal..
    pazartesi bacak
    sali triceps biceps
    persembe sirt omuz
    cumartesi gogus

Triceps .. scull crusher 3×10-8-6/close grip bench pres 3× 10-8-6/dips 3× 16-12-8
    Biceps ..barbell curl 3× 8-8-6 /hummer c url 3×8-8-6/consantraion curl 3× 8-8-6
    programi ornek verdim hareketleri kendin dizayn edebilirsin
    amac set sayisi tekrar sayisi flan degil sakin set sayisina tekrar sayisina odaklanma kaslar bunu saymaz.sadece hareketi dogru formda ve dogru agirlikla yap hareketin negatiflerinds mutlaka yavas ol.goreceksin hareketlerden aldigin verim iki katina cikacaktir

Sayfayı Paylaş