Haftada bir günlük kuvvet antremanı.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve darius98 tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar. Ben haftada 5 gün body yapıyorum ( yeni başladım) 4 günü antrönörün verdiği programlar bir gün serbest. Sizden ricam bana haftada bir gün uygulayabileceğim sadece kuvvet üzerine bir antreman yazarmısınız.
    Not 1 : Daha yeni olduğumdan hareketlerin isimlerini bilmiyorum o yüzden hareketlerin isimlerini anlayabileceğim şekilde yazarsanız sevinirim.
    Not 2 : Hareketlerin sağlıklı olabilmesi ve kesin sonuç alabilmem için bilgili kişiler yazarsa çok sevinirim.

2. gökhan8118

gökhan8118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni basladiysan 3 gun yapmani tavsiye ederim kesinlikle.Ama illa yapicam diyorsan guc antremanini su sekilde yapabilirsin.
    Deadlift 3x6
    squat 3x6
    barfix 3xmax
    sinav 3xmax
    Ayakta military press 3x6

3. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler bu programı eğitmenin programının yanına haftada bir gün olarak eklesem belli bir süre sonra kuvvet olarak bir faydasını görürmüyüm?

4. gökhan8118

gökhan8118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim.Kesinlikle gorursun ama dedigim gibi bence birkac ay daha bekleyip hareketlerin formunu iyice ogren sonra basla guc antrrmanina.Simdi baslamak istiyorsan da hareketlerin nas yapildigini cok iyi ogren ozellie deadlift ve squat.Kolay gelsin

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    öncesindeki ve sonrasındaki günlerde yapacagınız antrenmanlar da bizim vereceğimiz antrenmanı değiştirebilir.eğitmenin programını ayrıntılarıyla yazar mısınız?hangi günler gidebilirsiniz salona?ve boy kilonuz ne alemde?

6. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Boyum 1,70 kilom 69 yağ oranım %14. Haftanın 5 günü gidicem (Başlayalı daha 2 gün oldu). Hocanın verdiği 2 günlük antreman programı ise şöyle:
    1. Gün: 15 dk Cardio - 3x12 Biceps Sit biseps db - 3x12 Biceps Cable biceps - 3x12 biceps Scott bar biceps sup - 3x15 abdominal Mat leq arm side - 3x10 Abdominal Mat hip ups - 3x10 Latismus Group Close sup lat pull Down - 3x12 Latismus Group Row Cable - 3x12 Middle Back Vertical Row Db - 15 dk cardio.
    2. Gün:
    15 dk Cardio - 3x10-10 Shoulder Group DB Up - 3x12 Shoulder Group Shoulder press - 3x10 Shoulder Group Omuz Press Smith - 3x10 Shoulder Group Vertical db front up - 3x10-10 Shoulder Group db side up- 15 dk Cardio - 3x10 Triceps Bench db triceps- 3x10 Triceps Vertical db back triceps - 3x10 Triceps Vertical cable triceps pro- 3x8-8 Triceps Vertical row db triceps - 15 dk cardio. İlk iki gün böyle geçti.

7. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Programın ilk 2 günü demişsin burda girdiğin hareketlerde 1 kaç tanesi hariç hep izole hareketler kol v.s diğer 2 günde böyle ise kuvvet kazanman bir hayli zor olacaktır. benim sana önerim bileşik egzersizleri yapman 1 taşla birkaç kuş vurman fullbody senin için en iyisi 3 gün yapıp 4. günde karın hareketleri yapabilirsin. 5gün oldukça fazla olacaktır yeni başlayan biri için dinlenme daha önemli senin için. ilk 1 ayını makinalardan yardım alarak geçirip adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra fullbody hareketlerini düşük agırlıkta ögrenip daha sonra ilerlemeni öneririm. fullbody için bilgi burada mevcut https://www.bodyforumtr.com/threads...i-full-body-workout.87298/page-46#post-983078

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bence eğitmeninizin verdiği programı yok sayın,istiyorsanız beginner strength programlarından birine başlayın.ya da fullbody tarzı bir idman da yapabilirsiniz.çünkü bu program beş para etmez,açık ve net.

Created By Loss bunu beğendi.
  9. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Sizden once egitmeninizin egitilmeye daha cok ihtiyaci var.

Valine ve Bekci bunu beğendi.
  10. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar böyle dediniz beni üzdünüz acaba eğitmen hareketlere ısındırmak için böyle yapıyor olabilir mi? Çünkü salona gelen ve eğitmenin verdiği programlarla çok güzel ve güçlü vücutlar yapan insanlar var. Ama hocanın verdiği programları artık daha dikkatli takip edicem daha iki gün oldu başlayalı belki ilerleyen günler için farklı fikirleri vardır hocanın

Sayfayı Paylaş