Haftada 3 Gün Antreman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dejavus tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    100 Barfix 150-200 Arası Sınav Mekik 150-200 Arası Squat + Dambıll + Halterlerle Çalısıyorum 3 Ayda Kac Santim Gelişme Olur Ama BarfixLeri Bel Vurarak Çekiyorm

2. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    sorunu bir benzetme yaparak nasıl olduğunu göstereyim.

100 hıyar-150-200 arası domates biber 150-200 arası patates + kırmızı et + beyaz et yiyorum. 3 ayda kaç kg alabilirim? Ama hıyarları tuzluyarak yiyorum..

Nasıl bu kişinin günlük yakıcağı kalori bilinmediği için, alıcağı kilo bilinmezse..

Seninde burada yazdığın programla, ne kadar gelişim gösterebiliceğin hakkında hiç bir yorum yapılamaz.. Çünkü kimse senin nasıl bir metabolizman olduğunu, dumbell + halter demişin bunlarla kaç kg giriceğini hangi hareketleri giriceğini kaçar tekrar kaçar set giriceğini hiç bir şey bilmiyor.. Kısacası hiç kimse şu kadar gelişim gösterirsin diyemez sana.. Forumda ilk 3 ay için hazır programlar var. Dumbell ve halter ağırlıklı sanırım. Ve o programlara uyan, düzgün beslenip dinlenen birisi, ilk iki ayda kollarında 3 cm kadar bir gelişme gösterebiliyor. diye biliyorum. ama sonradan bu gelişim yavaşlıyor tabi.. Bence şimdilik forumu biraz daha gez..
    Saygılar..

dejavus ve Pain bunu beğendi.
  3. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    GELİŞME olur ama acayip güçlenme de olur

dejavus bunu beğendi.
  4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kaç cm gelişme olur bilmiyorum ama devam ettirebilirsen bu programla iyi bir güç artışı sağlayabilirsin...

dejavus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş