Haftada 2 günlük programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vücutcuu tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Merhaba abilerim ben 3 gün ağırlık çalışıyorum ya ağırlık dediğim 4 kg dumbell ile yani hatta az bile geliyor bana bazı hareketlerde 10. tekrardan sonra yanma olmuyor 15 20 gidiyor olsun ama ben kondisyonumu artırmak için yapıyorum çok ağır çalışmama gerek yok zaten gerekli malzemeleri alıcam eve.Salı perşembe günleri önce kardiyo sonra boks idmanı en sonada mide egzersizlerimi yapıyorum sizden istediğim bunlar için bir program antrenman programı yani.
    Boks idmanı programı kardiyo programı ve mide çalışma programı istiyorum kısac****ardiyoyu ip atlama ve jogging olarak yapıyorum sadece koşu yapmak istemiyorum çünkü vücut sadece birini yapınca ona adepte oluyor ve geçen ay yaktığın yağdan daha az yakıyorsun cross training yapıyorum o yüzden daha avantajlı.İp atlama muhakkak olmalı zaten benim programımda.30-45 dk arasında sürüyor.Boks idmanıda 20-30 dk sürer mide egzesizleride 15-20 dk sürer yani 2 saati bulur kesinlikle salı perşembe günü yaptığım egzersizler çalışmalar boks idmanı falan tamamen ter atmak için yağ yakmak için.kardiyo programı olarak başka birşey önerebilirmisiniz? boks idmanında neler yapabilirim hangi karın hareketlerini yapabilirim? Bilgili kişilerin yardımlarını bekliyorum.

Sayfayı Paylaş