Haftada 2 Gün Body Yapmak ( 3 Gün Kick Boks )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Telekinesis tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Telekinesis

Telekinesis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, şuan pazartesi - çarşamba - cuma günleri boks idmanım var. Birde body salonu var haftada 2 gün body yapabileceğim. Salon gayet iyi. Sırf body'e geçmeyi düşündüm fakat kick boksta attığım stresi body'de atamıyorum.

Sizce haftada 2 gün body yeterli midir? Yapmalımıyım, bence boş durmaktan iyidir. Eğer olursa Salı ve Perşembe günleri body yapıcam.

Sizce bir yararı olur mu, geçmişte yapmıştım ama haftada 3 gün. Vücudum biraz yağlı olduğu için biraz çabuk etkisini gösteriyor bende body.

Boş durmaktan iyidir diye düşünüp yapmayı planlıyorum, sizce ne tür bi program önerirsiniz?

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yeterlimidir sorusunun cevabı görecelidir. Ne için yeterlimi ? Önce bunu bilmek lazım, sağlam bir kütle kazanıp kas inşa etmek istiyorsan kick boks bunu zorlaştıracaktır. Off günlerinde kick boks yapıcaksın, vücudunun pek dinlenmeye fırsatı olmayacak. Program içinse heavy duty sistemini bir araştır derim. Forumda uygulayıp olumlu sonuç alanlar var fakat yanlış bilmiyorsam onlar yalnızca vücut geliştirme ile uğraşıyorlar.

3. Telekinesis

Telekinesis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yan yağları eritip kol ve omuz kasları için uğraşacağım özellikle. Kick boks kardiyo idmanı gibi birşey hocam, o yüzden bir yandanda + sağlıyor fakat denildiği gibi kas dinlenmesi konusunda sıkıntı yaratabilir.

Öneriniz için teşekkürler, inceliyorum.

Sayfayı Paylaş