Hafif ama geçmeyen Omuz agrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Orhan46 tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Orhan46

Orhan46 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar omuz ile bir konu açılmış ama bana pek faydası olmadı daha dogrusu benim agrı farklı, öncelikle doktora gitmedim önce size danışayım istedim.2 yıl önce benc presste sag omuzumu zorladım sonra 1 ay spora devam ettim çünkü agrı az idi , agrı 2-3 ay sürdükten sonra geçti 2 yıl sonra bir gece yanlış bir şekilde kolumun üstüne yatmışım sabah kalktıgımda zonkluyordu ama şuan agrı azalsada bir bardak çayı bazen zor kaldırıyorum suan evde hafif hafif çalışıyorum bazen çalışma çok iyi geliyor agrı gidiyor bazende agrı artıyor sizce sorun nedir? Hangi doktora gitmeliyim deedigim gibi küçük bir agrı ama geçmiyor yardımlarınızı bekliyorum:(:(.Önerdiginiz ilaç varmı krem filan şimdiden elleriniz dert görmesin teşekkür ederim.

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Çay bardağını kaldıramayacak olsam direk doktora giderdim herhalde ben. Geçmiş olsun kardeşim. Omuz sakatlığını hafife almayın. Bende sakatlamıştım geçti çok şükür. Sen yine bi doktora git. Doktora 1-2 gün içinde gidemeyeceksen eğer ben ben-gay kullanmıştım hatırladıgım kadarıyla.

3. Orhan46

Orhan46 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevabın için çok teşekkür ederim dün gece kuzen önerdi bunu kendisi diş hekimi bende oglum sen dişçisin nasıl ilaç yazabiliyon dedim diş hekimi doktorlara göre yetkisi daha genişmiş :D Bu arada dün spora başladım hatta omuz bile çalıştım ama makinede yaptım hiç zorlamadı sadece kelebekte zorladı onu yapmadım ve agrı çok çok azaldı demekki omuzu zorlamadan agırlık kaldırmak lazım biraz:)) Babamda sporcu ona sordum dediki üstüne biraz daha git vücudun iyileştirici antikorları iyileştirir dedi. Zorlamadan 2 kilo ile omuz filan yaptım iyi geldi..

Dynamo bunu beğendi.
  4. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Sen her ihtimale karşı ortopedi doktoruna bir görün dostum. Tedbir olsun

Sayfayı Paylaş