Hacmi Koruyamamak. Yardım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve koroglu16 tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. koroglu16

koroglu16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Şöyle bir sorum olacak. Salonda hoca dahil bi kaç kişi antreman sırasında herkes biraz şişer ama sen normal kişilere göre çok şişiyosun ama sonra kalmıyo bi daha ki gün yine eski haline dönüyosun dediler. Hocam bu konuda antreman sonlarında düşük ağırlıklarla 20-30 tekrar hareketleri tekrarlamamı söyledi fakat pek bi değişiklik yok ve şuan hocam bcaa ve glutamin önerdi. Şuan zaten muscle pharm'ın combat protein tozunu ve on creatine kullanıyorum.Sizce ne yapmalıyım? Sizin önerileriniz neler ? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.. ( Bu sporu yaklaşık 1 senedir yapıyorum )

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    çalıştıktan hemen sonra şişkin görünür ama hep öyle kalsaydı 1 günde kas yapmış olurdun
    çalıştıktan sonra alacan tüm gerekli besin maddelerini sonra kasın inşası için belli bi süre vardır sende bu arada çalışmana devam edersin

koroglu16 bunu beğendi.
  3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Antreman sırasında daha hacimli gözükmemizin sebebi kaslarımızı çalıştırıyoken oraya kan pompalanmasını sağlarız hatta damarlar falanda belli olur çalışırken bu sebepten ötürü. Sonuç olarak daha hacimli gözükürüz belki sen diğer insanlara göre daha tempolu, hızlı çalışıyosan etkisi olabilir musclepharm ı daha önce denemedim ama protein tozu olarak mustletech phase8 i ve whey önerebilirim phase8 de bi porsiyonda 25 gram protein 2.5 gram glutamin 3 gram falanda bcaa whey de ise 26 gram protein 6 gramdan fazla bcaa var ( phase8 inkiler 1 2 gram değişik olabilir hatırladıgım kadarıyla konusuyorum) içlerinde bcaa olcağı için ayrı olarak bcaa almana gerek kalmayabilir zaten çok dehşet bi şekilde çalışmıyosanda bcaa ya gerek yok diye düşünüyorum yıkımı diğer besinlerlede önleyebilirsin.

koroglu16 bunu beğendi.
  4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    pump ı gectimde beslenme düzenin uyku düzenin yasam tarzın antrenmanın komple bişiler yazsaydın daha sağlıklı yardım alabilirdin

koroglu16 bunu beğendi.
  5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocan sallamış biraz ürün satmaya calisiyo heralde. Antreman sirasinda kaslar şişer kaslara kan pompalanir. Antreman bitince vucud normale dönünce kan yeniden vucuda dağitilir bunda anormal bir durum yok her insanda böyledir.

koroglu16 bunu beğendi.
  6. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    pump etkisi kişiden kişiye değişebilir normal bir durum,tekrar setlerine bence gerek yok.

koroglu16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş