Hacim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Devald tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Devald

Devald Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.6 ay disiplinli olmak uzere 1.5 senedir vg ile ugrasiyorum.Supplementler ve beslenmemi duzenlememle birlikte bi hayli hacim kazandigimi soyleyebilirim.Suan kilom 90 boyum 188 yag oranim %13.Sorum su;artik yeter hacim kazanmak istemiyorum dedigim zaman nasil bir program izlemeliyim?Definasyona girmem gerekiyor fakat bununla birlikte idmanimda nasil bir degisiklik yapmaliyim?Zaten cok agir girmiyorum yinede agirliklari azaltma gerekiyor mu?Yardimlarinizi bekliyorum.

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    idmanına ellemene gerek yok kalorı alımını senı buyutmıcek sekılde ayarladıktan sonra daha hacımlenmezsın.

3. Devald

Devald Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sagolasin.Peki bu az agirlik cok tekrar olayi nerden geliyor ve neye yariyor acaba?

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Normal antrenmanda yaktıgın kalorıden belkı 100 kalorı daha fazla yakıyosundur,
    cutting modunda oldugun ıcın kalorı, en onemlısı carb acıgı oldugu ıcın eskisi gibi güclü ve ağır basamıyosun,
    onun ıcın hafıf kg secılıp cok tekrar yapılıyor. Zaten kişi istesede eski kgleri basamıcak yağ yakımı sürecinde.
    Burda devreye carb giriyor, carbı iyi ayarladın mı hard calısabılır insan, ama bu da yağ yakımını uzatıyor, ve kas kaybı daha az oluyor. Yanı bir - yanı bir + yanı var. Daha şeyler var ama sorunun cevabını bu kadarıyla sonlandıralım,
    illa dusuk agırlık cok tekrar yapılcak dıye bırsey yok.

Sayfayı Paylaş