Hacim ve Six pack ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gladiator tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gladiator

gladiator Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    beyler ben 1.86 boy 67 kiloyum kilo almaya çalışırsam six pack çıkartamam six pax çıkartmaya kalksam bu seferde(yağı tuzu kesicem ) zayıf kalcam hem hacim kazanıp hemde six pack nasıl yapıcam

2. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Kilo almaya başlıcaksın karın bölgesi yağlanıcak ama sixpack çalışmayıda bırakmıcaksın yaza doğru definasyon'a giriceksin güzel bi karın kası çıkıcak ortaya bukadar.. Kışın ortasında herhangi birine karın kaslarını gösterecek değilsin ya :)

3. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    bu dediğin doğru ancak bi sorum olucak, bu alınan kilonun vücuda eşit dağılma gibi bi olayı yok sanırım.çoğu bel bölgesinde yağlanmaya neden oluyor.kollar bacaklar yine kalınlaşıyor mu?

4. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    O olayı bende tam olarak çözemedim benimde göbek bölgemde biraz yağlanma var nekadar uğraşsamda göğüs kısmından yukarıdaki deriyi kalınlaştıramıyorum yani yağlanmıyor. Sanırım 5-10 kilo alırsam kalınlaşır. Amacım define olmak değil hacim kazanmak birazda yağlanmak tabiki malum kışa giriyoruz kürk lazım :D

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar eğer düzgün bir bulk dönemi yaparsanız öyle yağlanma filan fazla olmaz. Hatta çok temiz bulk dönemi geçirenlerde var. Ayrıca siz kiloyu sağlıklı besinlerden değilde fast food tarzı şeylerden alırsanız tabi ki o kilolar karın ve yan bölgelerde birikebilir.

Kilo almak demek karın kaslarını kaybetme anlamına gelmez. Şuan kilo alıyorum ama packler de çıkmaya başladı. Bu beslenme ile alakalı bir konu

6. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Söz ettiğin şey kas olarak kilo alımı sanırım.Bu dediğin fastfood yiyeceklerine makarna girmez demi ya :D bugün 3 tabak makarna yedim bide :D

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Minumum yağlanarak hacim almaya çalışacaksın,bulk yapayım derken göbeği v.s salmayacaksın birçok kişinin ben dahil nbu hataya düşüyoruz ama işin aslı öyle değil.

Sayfayı Paylaş