Hacim Programi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Pshaw tarafından 17 Ağustos 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pshaw

Pshaw Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bana bulk yapmak için program + beslenme önerin. kilom 72 boy 1.77. kilomu 80 yapmak istiyorum. Ve evde çalışmak durumundayım

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forumda Bulk diye bi yazi var onu bi oku once...

3. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kolay zor degil o kiloya çikman oncelikle kalileti yemekler yemen lazim karbonhidrat ve protein bakimindan, fazla vücudunu yaglandirmadan o kiloya cikabilirsin, özellikle günde kaliteli olarak azar azar 5-6 ogün yapmaya çalis ama bunu çocu insan vakit bulamadigi icin yapmasi zordur birde sana kilo aldirici tozlari öneririm mesela weider ürünü olan mega mass 4000 i öneririm bir dönem kullandim iyi beslenerek ve bu ürünü aldim bir ay içinde 10 kilo aldim zaten vücuduna uygun maksimum kiloyu almazsan büyümezsen kaslarin gelismek kaslarini enine büyütmen lazim ve bunlari calisman lazim buda elinden geldigince kaslarini iyi beslemekle gelir once iyi beslenme sonra antrenman gelir iyi beslenen kas büyür genisler genisleyen kasta daha fazla kilo kaldirabilecek duruma gelir ve kaslarinda büyür, bu tozutozlari ne bileyim bazi eczaneler bile satiyor capitolden, carfourdan cogu yerlerde var, birde meyva ve sebzeleri ihmal etme ögünlerde pisirilirken fazla haslanip ölmüs olmasin sebzeli yemekler, meyvelerdeki ve sebzelerdeki vitamin aldigin proteinerin ve karbonhidratlarin sentezini arttirir

4. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    keloğlan
    1 ay içinde 10 kilo aldım diyosun bu bana pek mantıklı ve sağlıklı gelmedi :?

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    1 ay ve 10 kg :roll: 8) çok iyi eminmisin kausal haklı olabilir

6. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dikkat ederseniz o mesajda iyi beslenerek ve ektradan megamass 4000 kullandim 10 kg aldim dedim dogrudur iyi beslenerek yani vücudun aldigin proteini karbonhidrati ozel beslenme ayarlariyla sentezleterek onuda kullanarak 10 kilo kazandim tabiki yaglaniyorsun ama sezon d?s?nda mesela sezon d?s? derken profesyonel bodyciler icin diyelim yani müsabaka disi dönemde fazla yaglanmadan kilo alirlar sonra müsabakaya yakinbunu yonlartar özel bir programla sonra birazda kas kaybedilir ama mutlaka bir iki santim kazanilmis olur eger besinlerin degerlerini, kas fizyolojisini, egzersiz fizyolojisini baslangicta oturtursniz insanmetabolizmasinin isleyisini çozerseniz inanin istediginiz zaman istediginiz kiloyu alip istediginiz zaman verebiliyorsunuz çokta zor seyler degil bunlar sadece arastirma ve egitim gerektiriyor biraz

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet mümkünde olabilir ama bu herkes için geçerli olamaz çünkü her insanın metobolizması farklıdır kimi katobolik kimi değil bu sende işe yaramış olabilir ama bir başkasında işe yarayacak diye bişey yok kolay gelsin :)

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kausal ve HSD bir ay içinde 10 kilo alınır önemli olan alınan kiloların nereden geldiği. Ama 1 ayda 10 kilo KAS kütlesi kazanılamaz çünkü kaslar yavaş gelişir. Yeni başlayanlar "ben çok ağır çalışmak istemiyorum", (duvardaki bir posteri gösterip) "ben böyle olmak istemiyorum" derler ya, sanki bir gece yatıp sabah kalktıklarında öyle bir vücutları olacak. Bir haftada 10 kiloda verebilirsin. Cidden yani şaka değil biraz tahlikeli bir yöntem ama tartıyı baz alırsak diyelim 90 kg iken haftaya 80 kg olabilirsin. Ama büyük ihtimalle diğer hafta yine eski haline döneceksin, hele uzun vadede daha da çok kilo alabilirsin. Şahsen 10 kilo almasina şaşırmadım zaten kendiside demiş "tabi arada yağlandımda" diye. Sonra kalori alımını kısıp cardioyuda arttırıp forma girmiştir.

9. aytekingonlugur

aytekingonlugur Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar önümüzdeki hafta BULK a başlıyorum.Bulk için beslenme çizelgesi oluşturulmuş hazırda varmıdır.Örnek olması açısından.Birde program set ve tekrarları ağırlık nasıl olmalıdır.Çok acil gerekli yardımlarınıza sevinirim saygılar

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yine çok acil!!

forumda bizim yerimize sen arama yaparsan işte ozaman bulacaksın..

11. aytekingonlugur

aytekingonlugur Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    DİEZ ayıp ama be bulsam neden arıyayım bulk bilgisi var program ve beslenme dedim dikkat edersen :)

12. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Bunlar da forumda geniş geniş bahsedilmiş konular.Belki hepsini birden bir listede bulamazsın ama konuyla ilgili başlıkları tek tek okuyarak,takip ederek bilgi havuzu oluşturabilirsin.Havuzun büyüklüğü senin gayretine kalmış birşey.
    -Esasında bu istediklerini hazırdan elde etmek belki baştan kolay gibi görünebilir.Ancak;neden,niye gibi soruları kendine sorduğunda cevabını bulman için kendin araştırıp,kendin bir liste yaparsan,senin için çok daha iyi olacağı kanaatindeyim.

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aytekin arama yapmadan ve kuralları okumadan mesaj yazarsan uyarı alırsın..
    kendi gayretinle program yapıp foruma sunmalısın..öğrendikçe sende ezbere program yazılamacağını göreceksin..

lütfen kurallara riayet edelim..

Sayfayı Paylaş