Hacim Programı Onerecek Arkadaslar Varmıdır Tecrubeli ..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DeadRain tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DeadRain

DeadRain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Hacim Programı lazım 8 aydır yapıyorum sporu ıranlı bır hoca ıle calısıyordum
    her ay program degıstıryordum vucudumu sasırtmak ıcın en son ırana dondu hocasız kaldım 1 aydırda en son verdıgı programı kısaca programı soleyımde
    haraketlerı degıl
    pazartesi gogus sadece gogusle baska yer calısmıyorum goguslerım gelısmıyor die
    salı kanat triceps
    carsamba omuz biceps - persembe tkrar gogus cuma salı gunun programı cumartesi carsambu gunun programı pazarda off
    hacım programı onerıcek varsa ıyı calısan bırısı oldugum ıcın ıyı program onerıcek tecrubelı arkadaslardan beklıyorum ..en azından 1 gunde bacak olabılırse programda cok mutlu olurum.

Ekli Dosyalar:

2. DeadRain

DeadRain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    yukarda 3 resım koydum vucudumla ılgılı ona gore yazarsanız sevınırım arkadaslar...

3. xasa

xasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacaksız testesteron salgılamadan gelısmen ımkansız dostum mutlaka yapmalısın.
    sana 5 aydır uyguladıgım programı soleyım sen dusun.

pazartesı sadece sırt kanat ozellıkle deadlıft mutlaka yapmalısın.4 set barfıks cekmelısın mutlaka.son 2 setı 1 ters bı duz barfıks seklınde cek.yanı normal barfıks cekdın asagı saldın kollarınla kendını cek demır ensene gelcek sekılde.

salı gogus bıceps calıs. gogus ıdmanlarını gelıstırmek ıstıyorsan agırlık olarak yap tekrar olarak degıl. mısal verıorum boş barla ısın. 10 10 tak 15 tekrar yap.sonra 30 30 10 tekrar cıkar. sonra 35 35 8 tekrar cıkar. 40 40 8 tekrar cıkar. bu sekılde yardım ıste salondan bırılerınden gerekırse.yardım etcek arkadasada tembıhle cok agırlık almasın uzerınden.kollarınla ıterken bı patlama noktası var orda 2 parmagıyla ıtelese orayı gecsen gerısı senın saten. bıceps hareketlerınde z bar dar tutuş yap ardından hemen duz bar genıs tutus yap.genıs tutusu omuz hızandan 4 parmak acık sekılde yap kı dısada vursun.ust gogus bardan zıyade dumble ıle calısırsan daha ıyı olur. normal bench gıbı agırlıkla ısın sonra agırlıkları bırden arttır ve yardım ıste gene dırseklerınden dokansınlar yeter.

carsamba omuz ve trıceps calıs.omuz sehpasında barı ensene ındırmek yerıne ayakta ensene ındırme yap daha fazla faydasını goruceksın.bıraz denge gerekıcek bunun ıcın belını sakatlama ıhtımalı cok yuksek fakat zamanla alıscaksın hafıf kılo ıle yap sehpadan daha cok vurdugunu hıssedıceksın. sonra dumble ıle aynı sekıl yap bı yere 90 derece dık oturup omuz hızana kadar ındır dumbleları. trıceps hareketlerınden mutlaka halat ıp kullan.

persembe bacak ıdmanı yap.mutlaka squat yap.makınada degıl dengesız barda yap mutlaka.bırınden yardım ıste cekınme bas.leg press mutlaka yap.ozellıkle buyutme ıdmanı olarak yap kastırma yapma.mısal verıyorum makınada kalcana kadar tamamen ındırme.yarım sekılde 1 2 3 4 kere yarım ındır 5ıncıyı sonuna kadar ındır 4 ısınmayı kastırsın kas lıfını sısırsın.

cuma sadece gogus yap.baska hıc bısı yapm****esınlıkle elıne dumble dahı alma kol mol calısmak ıcın. karın bıle calısma.cok agır gırme cunku bı oncekı gunun bacak ıdmanıydı ve cok yorucuydu.bu yuzden vucudunu cok yormucaksın. bench 40 40 gırıyorsan bunda 10 10 gırıceksın ama 50 tekrar durmadan yapıcaksın.hzlı hızlı degıl yavas yavas sısırerek kasları hıssederek.burdakı gogus ıdmanına alt gogus koycaksın. salı gunu alt gogus koyma. alt gogus cabuk gelısır senın vucudunda ve sarkma yapar. o yuzden sadece cuma gunu yapcaksın.

cumartesı gunu sadece bıceps trıceps yapcaksın. basabıldıgın en agırını basmaya calıs.ozellıkle baktım fotografına full bıceps abanmısın arka kol nerdeyse hıc yok. mutlaka trıcepslerı agır bas.ve sana bı tuyo vereyım dostum.arka kolun ne kadar gelısmıs olursa o kadar saglam gogus basarsın.benchde mesela maxımum 30 30 basıyorsun dıyelım.dahada agırlıkları arttıramadın 4 5 aydır hep aynı.ne ıcsen fayda etmez.plato derler buna gym deyımınde yanlıssam hocalarımız duzeltsınler. agırlıkları arttırmak benchı daha agır basmak ıcın trıcepslerını gelıstırceksın kı agır basabılesın.
    benım yazcaklarım bu kadar. ne kadardır yapıyorsun dersenız spora basladıgımda 52 kılo 24 cm bıceps olcusu olan bırıyıdım ve 13 14 aydır yapıyorum bu sporu bu programımla 72 kılo 36 cm bıceps yaptım su andakı durumum bu.he 3 4 cm sudur ayrı durum zira vucudumda yag bırakmadım ıdmanlarımı agır yaptıgım ıcın. umarım yararlı olur senın ıcın uyguladıgım program bıde oyle dene derım. dınlenmeyı sakın ıhmal etme ozellıkle uykunu cunku off gunu bır tek pazar gunu bırakıoruz.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş