Hacim odaklı program ve beslenme önerisi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cembavank tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cembavank

cembavank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 1.80 65 kg spora baslayali 2 ay felan oluyor ama gec tanıştığım bu spora simdi cok bağlıyim ve işten çıkıp fitness a gittigimde cok sewiniyorum sewe sewe yapiyorum fitness i.Ancak salondaki aletler felan yeterli olsa da icinde pek bilinçli insanlar yok ben netten gördüğüm programları yaptim hep.Simdi bilinçli birileri lutfen bu konuda yardımcı olabilir mi bana? Özelliklerim:fitness yapmaktan bıkmayan ama iştahı ve beslenme düzeni iyi olmayan biriyim bu olumsuzlukları kaldırıp kilo almak istiyorum. .

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Forumda sayısız programlar mevcut. Neden biraz araştırmıyorsunuz ? Herkes sizinle tek tek ilgilenemez öyle olsa personel trainerlar ne iş yapacak :D

doxux bunu beğendi.
  3. SANDOW

SANDOW Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    muhendis
    Yer:
    istanbul
    Bu işin 3 sac ayağı var: 1. İstikrarlı antrenman 2. duzenli/yeterli beslenme 3. kasları dinlendirme
    İlk dönem adaptasyonla geçer ve 1-3 ay arası tüm vücut antrenmanları yapılır. Sonrasında eğer istikrarı korursan en hızlı gelişimi yaşayacağın ve dolayısı ile bu işten asıl zevk alacağın 3-12 arası orta dönem priyoduna girersin. Antrenman sistemini iki bölge ya da tek bölgeye indirisin. 1 sene sonunda kendi kendine en iyi gelen hareket ve antrenman sistemini keşfetmiş ve kendi sistemini bulmuş olursun. Sen kendi antenman sistemini ve beslenmeni yazmalısın ki buradan geri dönüş olsun. Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş