hacim kombinasyonu hakkında yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Crews tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Crews

Crews Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar 6 aydır kendi şehrimdeki salonda yaptığım spora şuan kaldığım yurtta devam ediyorum çok az ekipman olsada idare edicez artık.Yurtta beslenme mağlum kettle da makarna patates haşlıyorum amacım hacim kazanmak olduğu için.Okulum 2. öğretim bu arada.Sabah 8:30'da kalkıyorum 9 da kahvaltı yapıyorum 10:00 veya 10:30 gibi makarna yiyorum 11:30 veya 12:00 gibi spor yapıyorum.Şuan sadece creatin kullanıyorum yanına ON whey + hardline progainer 5000 + optai-men multivitamin alacağım size sorum bunları gün içinde nasıl kombine edebilirim.Bunları siteyi hiç araştırmadan yazmadım sayfalarca konu okudum ancak hep çelişkide kaldım.Bu arada boyum:1.90 kilom:77 yaşım:19

2. Crews

Crews Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (Ayrıca bknz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş