Hacim kazanmak.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve casanova333 tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben 3 aydır spor yapıyorum. Ağırlık çalışıyorum vücudu toplamaya başladım fark ediliyor. Kilo verdim göbekte sarkma var bunu sporla toparlayabilir miyim ? Hacim kazanmak istiyorum yağsız kilo artışı istiyorum. Salonda çalışan çoğu kişinin göbekleri var ve vücut çalışıyorlar. Kilo al diyorlar bende istemiyorum göbekli olmak. Hacim kazanmak için protein mi kullanayım karbonhidrat mı ? Boyum 172 kilom 58 ama sarkma olduğu için göbek varmış gibi görünüyor oturunca. Fikirlerinizi bekliyorum...

2. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sorun bendede var ama kardeşim yağlanmadan kîlo almak zordur ama imkansız değil ama beslenmede profesyonelden yardım almak gerekiyor mîllet kaba taslak bolca yiyor yarıyan yarıyor gerisî yağ oluyor.diyetisyenlerde zamana yaymaya calısıyor para kazanmak için ben gittim kadın oglen sebze akşam 150gram tavuk veriyor sabah 2günde 1 yumurta veriyor.gunluk 50gram belki anca alınıyor protein halbuki kilonun 1,5-2katı arası almak gerekiyor antrenman derecesine göre.bi türlü kîlo alamadım öglen ve akşam düzenli karbonhidrat ve protein alıyorum canıma tak edicek bi tencere makarna yiyecegim bî oturuşda o olacak :)

3. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen gittiğim salonda bu işi tam bilen profesyonel hoca yok. Sadece çok yemek ye diyorum öyle olunca da yağlanma oluyor göbek oluyor. Adam göbekli olmayı kaslı olmak zannediyor. Adama diyorum göbek istemiyorum karnım düz olsun ayağa kalkınca düzeli diyor. Bu konuyu buraya 3 - 4 kere açtım burada bile işi iyi bilen sporcular bile yardım etmiyor.

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba Arkadaslar,
    Size kilo almak icin yemek yemelisiniz demis olabilirler mi? Bu demek değilki buldugunu ye.
    Forumda bir cok beslenme seceneği hatta menu yazanlar var:) her yemeğin marka marka protein degeride var.
    Protein karbonhidtar yag dengesini ayarlayarak yersen sorun yasamazsın. Forumu da cok konu var bunun icin hatte demin okudun birtanesini. :)

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş