>>hacim kazanmak<< (( yardım ))

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cash1657 tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cash1657

cash1657 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar , spora başlıyalı 2 ay oldu.

Boyum 1.86

Başlangıçta kilom 85 di , spora yağ giderme amacıyla başladım bildiğiniz göbek vardı kollarım falan normaldi inceydi , 2 ay sonunda 78 e düştü kilom , şuan hortlamış vaziyetteyim , Hocam bana pilav makarna vs yememi önerdi. Hacim kazanmak için

Benim size soracağım nokta şu , ben şimdi karbonhidrata abanırsam gene göbek çıkar diye korkuyorum , alacağım hacim kol gögüs her yere dagılacak mıdır net olarak bilgilendirebilir misiniz nasıl olacak bu iş :)))

2. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Kardesim hacimlenmen icin mutlak`a complex karbonhidratlar sart ( Makarna , Bulgur , Pirinc pilavi vs )

Sana onerim soyle karbonhidrat alman ,

Sabahlari kahvalti sofrana mutlaka yulaf ekle ( Eti Lifalif )

Oglen yemeginde mutlaka protein ve yaninda kaliteli bir karbonhidrat kaynagi olsun.

Spora gitmeden once yarim porsiyon tavuk veya daha az bir kase pilav

Spordan sonra ,

Guzel bir proteinli aksam yemegi ve 3 adet haslanmis patates isini gayet guzel gorur.

Kilolari yag olarak bir miktar illaki alirsin ama cok goze batmaz merak etme tabi antremanlarini aksatmassan ,

3. cash1657

cash1657 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim merak ettiğim şey yağ oranımı ben bilerek azalttım kütle artışı belli olsun vücut belli olsun diye , şimdi ben gene karbonhidrat abansam yağlı bir şey yemesem , o karbonhidrat yani glikoz glikojene dönüşüp depo olucak bu yağ olarak vucuduma mı oturacak yoksa kas kütleme eklenip yağ olarak degilde kas olarak mı dolgun göreneceğim ?

4. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Simdi kardesim antreman oncesi aldigin karblarin hepsini antreman esnasinda enerji olarak harcarsin , antreman sonrasi gereginden fazla karbonhdrat alirsan bi kismi tabikide yag olucaktir.

Eger bu dedigim terimi uygularsan dolgun ama yagsiz gozukeceksin :)

5. cash1657

cash1657 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ettim :)

Sayfayı Paylaş