Hacim Kazanma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mtn34 tarafından 13 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mtn34

Mtn34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar. Yaklasık 4 aydır bu sporu yapıyorum. Boyum 1.90 kilom 68. Spora baslayıs amacımda zaten kilo almak. Basladıgımda 64 kiloydum aldıgım gainerında faydasıyla 68 olabilidim. Tabi bu bisey degil daha cok almam gerektigini biliyorum. Sizden hacim kazanmak ve kilo almak için program tavsiyesi bekliyorum. Salondaki hoca malesef pek ilgilenmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Tesekkürler.

2. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    forumu okumayı denemelisin

3. Mtn34

Mtn34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu okudum girmediğim kilo alma, hacim konusu kalmadı. Birsürü bilgi buldum hepsi faydalı. Birkaç aydırda uyguluyorum zaten burda okuduklarımı. Ama hala kafam karısık. Salonda zaten hepimiz Allaha emanetiz hocanın baktığı bile yok. Ezbere program yazıyo herkese. Eger bana faydalı olucak bi program varsa paylasırsanız sevinirim. Link atsanızda olur.

4. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    forumdaki yeni başlayanlar için uygulanan programları uygulayıp da halen kilo alamıyorsan ya hakkını vererek çalışmıyorsun ya da beslenme de sorunların var, herhangi bir sağlık probleminin olmadığını varsayarak bunları yazıyorum.

beslenme, antrenmandan daha önemlidir, beslenme ile ilgili bilgileri araştırırsanız belki daha faydalı olur. hareketleri doğru yapan da gelişir, yanlış yapan da gelişir ama beslenmeyen gelişemez. hocanıza ihtiyacınız yok yani, sadece internetten izleyerek bile antrenmandaki hareketlerinizi öğrenebilirsiniz.

http://www.bodybuilding.com/exercises/

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    zamanla olan bir şeydir acele etme :D

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş