hacim kazanma içinek besin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve awesome tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar derdimi dile getirmeden önce hemen soyliyim ki sonra sorun çıkmasın.sorunumun benzeri konular var ancak bu konular içerisinde herkes farklı görüşler bildirmiş ve benim istediğim cevapları tam anlamıyla karşılamıyor.bu yüzden şimdiden özrü borç bilirim:)
    ben bir buçuk aydır body yapıyorum. açıkçası beslenmeme fazla dikkat edemiyorum. 3 öğün yemeğimi yiyorum. spor öncesi makarna, sonrası ise plav üstü biftek yiyorum ayrıca. şubat tatili vesilesiyle haftanın 5 gunu hergun farklı bolegeyi calıstırmaya basladım ve programımı değiştirmemle beraber sizce protein tozu veya amino asit almalımıyım diye düşünüyorum. amacım hacim yapmak. bu arada boyum 175 kilom 65 anlayacaığınız fazla kilolu da değilim zayıf da sayılmam ama bana kalırsa zayıfa yakınım. biliyorum biraz karışık yazdım ama derdimi anladınız:) sabırla okuyanlara ve cevaplama zahmetine giren arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum

2. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada almamı önerirseniz protein tozumu amino asitmi? nedenini de yazarsanz sevinirim..

3. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu arkadaşlar düşüncesi olan?

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları: