Hacim kaybetmeden yağ yakmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheWarLord tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheWarLord

TheWarLord Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar
    Yaşım 19 ve 1.72 boyunda 76 kiloyum.Daha önce bu sporu periyotlar halinde yaptım ancak hiçbir zaman uzun süreli sürdüremedim buna üniversite sınavlarına hazırlık vb.. nedenleri bahane gösterebilirim şimdi ise üniversitede 2. senem ve artık vücudumu toparlamak istiyorum malum öğrenci olduğumuz için beslenmemize elimizden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyoruz ama genede olmuyor sadece ekmek yemiyorum şuan ve normal besinlere devam ediyorum.Sizlere sorularım ise şöyle olacak:
    1.Daha önce dediğim gibi bu sporla ilgilendim ama uzun soluklu olmadı direk bölgesel çalışmayı mantıklı bulmuyorum onun içinde sizden başlangıç için bir program bekliyorum FleXor'un oluşturduğu programı gördüm ama sizlerinde fikrini almak istedim.
    2.Karın bölgemde fazlalıklar olduğu için(yağ) l karnitin aldım ve sporla beraber kullanmak istiyorum ideal bir kullanım nasıl olabilir bunun haricinde haftada ilk 1 ay için 4 gün spor düşünüyorm 1. gün ara 2. gün ara 3. gün ve 4. gün şeklinde uygun mudur? Son olarakta her gün 30 dk koşu ve 15 dk eliptik düşünüyorum çünkü fazlalıklardan kurtulmak istiyorum.

Aklınızdakileri ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme bölümündeki makaleleri okuyarak beslenme adına bir çok şey öğrenebilir ve uygulayabilirsin. Bunlar sana ciddi yardım sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş