Hacim kaybetmeden göbek bölgesindeki yağlardan nasıl kurtuluruz??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Tunç_ tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tunç_

Tunç_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Yaklaşık 7 aydır düzenli olarak vg yapıyorum , 189 boyunda 92 kg um , vücudumdan memnunum ama karın bölgem biraz kalın 90 cm civarında, hacim kaybetmeden göbek eritip karın kaslarımı ortaya çıkarmak istiyorum, sağlam bir karnım var haftada bir gün crossfit antremanlarıda yaptığım için. Ama üstündeki yağlar canımı sıkıyor. Kardiyo yapmıyorum hiç , squad, deadlift, bench press tarzı hareketleri en doğru ve ağır şekilde yaptığımdan mekik hareketlerinede yönelmiyorum beslenmem ve supplement kullanımımda düzgün , sizin yardımınızı istiyorum önerisi olan ? Birde simit şeklinde bi yağlanma oluşumu başlamakta en kısa sürede nasıl kurtulurum göbek bölgesinden ?

mukeat bunu beğendi.
  2. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    güzelce hesaplanmış uygun bir diyetle beraber yaptığın antremanlar yeterli gelecektir..

3. Tunç_

Tunç_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Eskişehir
    Hocam peki kardiyo için ne diyorsun ant öncesi bi yarım saat kadar faydası olurmu gerek varmıdır ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    diyetini düzenledikten sonra kardiyoda yag yakımında yardımcı olacaktır tabiki..

5. Tunç_

Tunç_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Eskişehir
    Hocam yardımların için teşekkür ederim ,bunaltıcam biraz ama diyetten örnek bi beslenme yollarmısın bana bendekiyle bi karşılaştırayım , fotoğrafına bakılırsa bu spora kendini vermişsin, sizin gibi bilinçli insanlardan yardım almak bizim ilerimiz için, yanlışlarımızı düzeltmemiz içinde önemli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş