hacim küçülmesi çözüm

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sweynn tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sweynn

sweynn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar 2 sene önce diyetisyen eşliğinde 90 kg dan 70 kg ya indim
    kendimi bildim bileli bacaklarım kalındır ve aynı şekilde kol kaslarım ve göğüs kaslarım omuzlarım çok fazla olmasada kendimce kaslı bir insanım
    70 kg ya düştüğümde vücudum harikaydı hatta kuzenim yıllardır vücut geliştirme ile uğraşır beni ilk gördüğünde abi ne güzel zayıflamışsın vücutmu çalıştın diye sormuştu buraya kadar her şey yolundaydı 2 senedir bu geçen zaman zarfında kilom rakam olarak değişmemesine rağmen belden yukarım inanılmaz derecede küçüldü ve bir beden daha inceldi belim düşünün her şeyin S bedenini giyer oldum üstüme hatta bir çok markanın S bedeni dahi büyük gelir oldu xs bile giymeye başladım ama baktığınızda kol kaslarım kollarımı yanlara açınca yumru halinde omuz kaslarım ve az da olsa göğüs kaslarım mevcut ama inanılmaz derecede küçüldüm üst vücut olarak

bununla alakalı tam olarak ne çalışmalıyım yani küçülmemi sağlayan sırt kaslarımı kanat mı yoksa omuzlarmı eridi benim ağırlıklı görüşüm göğüs üstüm çok inceldi sanırım çünkü köprücük kemiklerim çok bariz görünür oldu

İşin ehli arkadaşlar fikir verebilirlerse çok memnun olurum

Kilo verme sürecindeyken :

Kilo verme olayım bittiğinde:

Kilo verdikten 2 yıl sonra bahsettiğim küçülme durumu fotoları:

Son düzenleme: 9 Mart 2016
  2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.014
    Ödül Puanları:
    123
    Muhtemelen kas oranın düşük olduğu için, diyetle birlikte yağ yakımı oldu ve vücut küçüldü.Eğer hem ağırlık çalışıp hem diyet yapsaydınız,giden yağların ardından kas kütleniz oturmuş olacaktı.Şimdi tüm vücut çalışarak ve protein odaklı beslenerek kas kütlesi oluşturmaya başlayabilirsiniz.Tabi diyetteki gibi karbonhidratı çok fazla düşürmeyeceksiniz,çünkü enerji ihtiyacınızı bu şekilde karışılayacaksınız.İlk işiniz bir salona başlamak ve güzel bir beslenme planı uygulamak olmalı. Kalori tüketimini ayarlayarak fazla yağlanmadan kas inşasına başlayabilirsiniz.

elite35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş