Hacim icin program tavsiyesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve canatan tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. canatan

canatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

1 yildir duzenli cardio (45dk) + gym yapiyorum. 3 gunluk program uyguluyorum - Pzt, Sali - Persembe, Cuma (basa donup). Genelde 12-10-8-10 x 4 seklinde programim.
    1. Gun - gogus + biceps, 2. Gun - sirt - triceps, 3. Gun - omuz, trapez ve bacak

Vucudum sekle girdi ama istedigim biraz degisiklik ve hacim kazanmak abartmadan. Yas 38 kilo 82. Duzenli creatin + BCAA + Glutamin + Whey protein aliyorum.

Bana super set'li kendimi daha zorlayacak program onerebilir misiniz?

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    gayet proğramın iyi yenı basladıysan sayet 4-5 aydır bir baslangıcın varsa 1 gun calsıp 1 gun dinelnemek en iyisidir
    kendını zorlamak istıyosan her seette agırlığı artır piramıt seklınde yanı
    super set genelde hacım yapmaz super settekı mantık kasa sekıl vermekdir super set bana göre yılda 2 defa uygulanmalı
    hemen kas yapamazsın kullandıkların istersen en iyi marka supelement olsun sonucta steroid etksı bekleme beslenemende iyi olursa bu sisteme göre gelsım sağlarısın
    kucuk kaslara 3 hareket 3 set 9-7-6 tekrar buyuk kaslara 4 hareket 4 set 12-10-8-6 tekrar işini görür hareket secerken temel hareketlerı secmelısın

3. canatan

canatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ornek program var mi onerebilecegin?

Sayfayı Paylaş