Hacim icin antrenman programim...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bill74 tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bill74

bill74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    2 yil aradan sonra sagligimi düsünerek spor salonuna gitmeye karar verdim ve 1 ayimi bitirdim. Kondisyonumu arttirmak ve kas gücümü geri kazanmak icin ilk ay kardiyo ve hafif agirlik antrenmani uyguladim. Daha evvel bu sporla ugrastigimdan dolayi cabuk kendimi toparladim.
    Istedigim, karin bölgemdeki yaglari eritip kas hacmi kazanmak, bu yüzden max. agirlik az tekrar yaparak hacim arttirabilecegim ve ayni zamanda da kardio yapip yag eritebilecegim bir program hazirladim. Fakat ne kadar dogru ne kadar yanlis onu sizin tecrübelerinizden duymak ve ögrenmek isterim. Eksik veya fazla varsa lütfen uyarin.Yorum ve elestirileriniz icin simdiden tesekkürler...
    Cumartesi ve Pazar dinlenme...

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş