Hacim için supplement tavsiyesi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sirVasidze tarafından 27 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sirVasidze

sirVasidze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar forumda baya araştırma yaptım fakat kararsız kaldim.
    4 aydır vg yapıyorum. son ay optimum whey kullandım ve çok faydasını görmedim. şuan protein + karbohidrat kullanmayı düşünüyorum. aşırı kilolı değilim fakat göbeklenme var biraz. aldığım ürün göbek yapsın istemiyorum ve hızlı hacim kazanmak istiyorum. hangi marka ve ürünleri önersiniz teşekkürler.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Optimum whey protein kaliteli bir üründür. Yalnız sadece bu tür destek ürünlerini kullanıp bir gelişim beklemek yanlış olur. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekir.

3. sirVasidze

sirVasidze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmemde sorun yok karbonhidrat ve protein ağırliklı besleniyorum. takviye şart gelişimim için. universal 3001 optimum wheyle birlikte iyimi sizce. yada multipower x plode ve d fine ı birlikte kullanmamı önerdi hoca bunları birlikte kullanan varmı? di fine ın içerisinde isoleocin leocin gulutamic ve aspartic değerlerli yüksek x plode da karbonhidrat ve whey olarak yüzde 50 50 nerdeyse bundaki karbohidrat hacim için yeterli olurmu acaba. ben optimum whey kullanınca hacim kazanmadım ama şekillenme oldu biraz. ben hacim kazanmak büyümek istiyorum. ne dersiniz arkadaşlar ne kullanmalıyım kararsızım?:(

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Multipower Xplode ürünü fiyatına nazaran etkisiz bir ürün. Madem karbonhidrat protein karma bir ürün kullanıcaksın Ultimate Iso mass Xtreme Gain kullan multipower xplode den daha ucuz ve daha etkili bir üründür. Bu ürünü optimum whey ile beraber kullan yararını göreceksin.

Sayfayı Paylaş