Hacim için aldığım supplementleri yazıyorum, sizin fikriniz nedir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KhalkedonTR tarafından 2 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KhalkedonTR

KhalkedonTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, 1.5 yıldır fitness yapıyorum ve vücudu toparladım fena sayılmaz. Geçtiğimiz yaz baklavalarım inceden belli oluyordu şimdi ise kışı değerlendirip biraz kilo aldım ve hacim yapmak, büyümek istiyorum. Yani elimden geldiğince kas kütlemi artırıp yaza doğru diyet ve cardio ile tekrar definasyon yapmak istiyorum.

Aldığım supplementleri aşağıda sıralıyorum. Size göre birlikte kullanımı gereksiz olan, yada kombinasyonda eksik olan birşey varmı? Sizce bu kombinasyon büyümek için iyi mi ? Ve bunları nasıl kullanmamı önerirsiniz?

- Optimum Nutrition Gold Standard Whey Protein
    - Multipower Amino Whey 2200
    - Gaspari BCAA 6000
    - MHP Glutamine
    - Weider Pure Creatine
    - Universal GH Max

Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum?:)

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Gainer kullanmayacağına göre makul bir stacklist.

3. KhalkedonTR

KhalkedonTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam

Gainer almak istemedim, önceden bir kez kullanmıştım nedense bana pek işe yaramıyormuş gibi geldi. Gerçi ozamanlar daha yeni başlamıştım. Casein diyorlar işte whey ile birlikte iyi etki yapar vs.. Karbonhidrat hacime kazanmaya yardım eder fln. Şimdi bir sürü şeyide bir arada kullanmakta istemiyorum. GH max aldım büyüme hormonu tetikleyici B6 var içeriğinde, gece yatarken alın diyorlar ama süt içmeyin gh max ın etkisini azaltır yazıyor, diğer taraftan yatarken casein alın diyorlar ki oda süt proteini şimdi hem gh mx hem casein hem bisürü şey bir yandan.. İyice kafa karıştırıyor..

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş