Hacim Döneminde Haftada Kaç gün antreman, yardım lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DDRREECCKK tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DDRREECCKK

DDRREECCKK Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Çanakkale
    Öncelikle merhabalar, konuyu açmadan önce eski tüm konuları okudum fakat tatmin edici sonucu bulamadım, hedef hacim/bulk, sporda 6.ayımı geride bıraktım ve iyi de bir beslenme programı çıkarttım, Pazartesiyle beraber sıkı tempoya giriyorum lakin yardıma ihtiyacım var hocalarım ve arkadaslarım, son 2 ayda haftada 4 gün gitme imkanım vardı ve ;

Gögüs/Biceps
    OFF
    Sırt/Triceps
    OFF
    Omuz-Bacak
    İlk güne geri dönüyorum/her hafta bir bölge iki defa çalışmış oluyor değişerek
    OFF

Şimdi merak ettiğim konu, çok ileri seviyede olmadığım için tek bölge girmek istemiyorum faydası olacağını düşünmüyorum, haftada 5 güne de çıkarmak istemiyorum programı aynı zamanda hedef bulk olduğu için yine zararı olacağını düşünüyorum, bu konuda ne önerebilirsiniz ? Cuma Omuz-Biceps yapsam haftada 2 gün biceps çalışmış olsam ve Bacağı Cumartesi tek çalışsam faydalı program olur mu yoksa bu şekilde ve haftada 4 gün dönmek iyi midir ? 3 günde gitmek istemiyorum açıkcası çok az geliyor o yüzden kafam çok karışık.

Sayfayı Paylaş