HACİMLENME VE KAS GELİŞİMİ HAKKINDA YARDIM EDER MİSİNİZ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tuna3215 tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tuna3215

Tuna3215 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben Tuna, 16 yaşındayım boyum 1.75 ve kilom 73-75. Uzun zamandır spor yapmak istiyorum ve bir dumbell seti alarak buna başladım. Evde bir dumbell setim var takıp çıkarılabilen toplam 26 kg her bir dumbell max 13 kg.Normalde kilolu biriyim ama kollarımda yağ yok denecek kadar az yani zayıf gözüküyor ben hacimlenmek istiyorum .İlk başlarda P90X programını yapmaya karar verdim ilk haftasını yaptım fakat hacimlenme olayı P90X de olmadığını anlayınca hayal kırıklığına uğradım..Şimdi BodyBeast yapıyorum ilk günümü tamamladım fakat bu program hacimlenmeme yardım eder mi ?? Ve hacimlenmek için nasıl bir programa ithiyacım var,tekrar sayısı,set sayısı dinlenme günleri felan bu gibi şeyleri yazarsanız hacimlenme için gerçekten çok sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER BODYFORUM AİLESİ ! NOT:(EVDE DUMBELL SETİ VE BARFİKS DEMİRİ VAR)

2. Tuna3215

Tuna3215 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    hacimlenmek için öncelikle beslenmeni gözden geçirmelisin. ihtiyaç duyduğundan daha fazla yemediğin sürece kas kazanamazsın.

4. Tuna3215

Tuna3215 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yiyorum da.Mesela yarım yağlı sütle kahvaltılık gevrek yiyorum içine bal da katıp 3-4 yumurta 1 tanesinin sarısınıda yiyorum öğlen tavuk felan kase kase yoğurt bunun gibi baya yiyorum yani ama bu dediğin hareketleri nasıl yapacağım ?
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2016 ---
    Spor Salonuna şuan gidemem evde ki dumbelllarla ve barfiks demiri ile çalışabilirim

Sayfayı Paylaş