haşlanmış tavuğu yiyemeyenlere

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve ilbilge_11 tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    slm geçenlerde migrosta gezerken dikkatimi çekti ve aldım ve bıkmak üzere olduğum haşlama tavuğun yanında yemeye başladım en azından bıkınlığım geçti şimdi sıkılmadan yiyebiliyorum aşagıdaki konserve türevi şeylerden bahsediyorum

tukaş közlenmiş biber
    közlenmiş patlıcan
    acılı biber sosu
    cevizli ezme
    kırmızı pancar turşusu

bu ürünlerin farklı markalarda olanları var ancak ben içinde en ideal karb yağ prt kalori durumda olanlarını ve koruyucu vs olmayanlarını tercih ettim geneldede yukarıdaki markanınkiler öyle

beraberinde yanında meksika fasulyesi gibi değişik tatlarda var ancak içinde koruyucu maddeler olduğunan almadım

2. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Ben haşlanmış tavugu seviyorum değiştirmek istedigimde Çöp şişe takıyorum Ardından ısıttıgım tost makinasına atıyorum cokta lezzetli oluyor isteyen birazcıkta yağ,baharat falan yapsın daha güzel

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    üzerine biraz tuz kimyon falan serpince güzel oluyor bence.tavuğu haşladıktan sonra blenderda sütle karıştırıp içen de var.denemedim hiç ama denemeye değer gibi.

sp3ctral0 bunu beğendi.
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    haşklanmış tavuğu nasıl sevmiyorsunuz tadı güzel bıkkınlık gelir nedeni ise hergün aynı şeyi yerseniz ben 1 hafta beyaz 1 hafta kırmızı et tüketiyorum. ben göğüsü yaparken yağ filan atmıyorum zaten içinde 3 gr kadar yağ var 100 gr da gene atıp tadını bozmaya değmez ama genel olarak üzerine kekik ve pul biber atarım tuz atmam. bence o dediklerin gereksiz sade bile güzelce yenilebiliyor ama isteyen kekik ve pul biber atabilir isterse tuzda atabilir.

Sayfayı Paylaş