hızlandırılmış program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ptt tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ptt

ptt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese, uzun süredir forumu takip ederim ama ilk defa mesaj yazıyorum. Herkese merhabalar.
    Geçen yıl yaklaşık 6 ay kardiyo çalıştım fakat yurtdışından dolayı ara verdim, bu sene ekim ayından itibaren bir programa yazıldım, vücut yağını 13'ten 10 indirmek amacım. Fakat biraz da şekle girmek için karın egzersizleri yapıyorum, biraz da biceps çalışıyorum 7kg'la 13 tekrar 3 set ya da latpully ile 40kg 13 tekrar 3 set. Biliyorum bu işler zamanla olur fakat kaslarımın hızlandırılmış bir şekilde en azından kol kaslarımı şişirmek istiyorum. Bana önerebileceğiniz kısa zamanda sonuç gösteren en etkili egzersizler nelerdir?
    Teşekkürler, herkesin bayramı kutlu olsun.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hızlandırılmış program diye bir şey yok.zaten sana bu programı biri yazacak olsa espri yapıyor diye gülerler emin ol.

3. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Birde şişirmek istiyormuş:DBu ne be hızlandırılmış öss kursu gibi.yok öyle birşey.Deli oluyorum birşeyleri sabretmeden biryerlere kısa yoldan gelmek isteyenlere.biz burada 5-6 ay yağ oranını düşürmek için diyet yapalım toplamda 1 sene çatı vs zayıflamayla uğraşalım sen çık ben kolları şişireyim de.Avantadan lavanta.hadi zayıf olsan neyse.Kilolu halde nasıl yağ kütlesini atmadan kası gösterebileceksin?Üstelik az kafa çalıştır.kısa yoldan mesela biseps egzersizi olsa millet mal mı uzun yoldan olanı yapsın?onu yapar 1 yılda arnold gibi olur çıkar.Ama sana tavsiyem bomba!Sen stroit kullan baya bi kullan bak nasıl olacak kasların.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kimse birdenbire kaslanmiyorki. ne kadar acele eder cok calisirsan o kadadr zor gelisirsin. gunde 3 defa her gun biceps calismakla kaslar biren bire buyumez onun yerine haftada 3 gun biceps calismak cok daha iyidir. senin yapmak gereken eger cok yagliysan once diyet ve kardiyo yaparak yaglarindan kurtulman sonrada vucut gelistirmeye baslaman.ama sabirlilik ve sureklilik olmazsa olmazdir bu sporda

5. ptt

ptt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zhu.zhq ben de dediğin gibi haftada 3 kez gidiyorum, galiba hızlandırılmış ve kısa zamandan kastım yanlış anlaşılmış. yukarıda belirttiğim gibi zaman alan bir uğraş olduğunu biliyorum. vucut yağı 13% olarak 1.74'e 65 kilonun da pek kilolu olduğunu sanmıyorum, ben sadece etkili ve yoğun bir yolu var mı diye sordum, demekki hamama giren terlermiş.
    Teşekkürler yine de

6. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    cok iyi beslenmen gerek agir kilolarla calisman gerek. spor salonundaki hocanin verdigi programa uyman gerek . antrenman aksatmaman gerek. antrenman gunleri disinda calismaman gerek cunku dinlenmede onemli. hareketleri nizami yapman gerek . bunun disinda baska bise yapmana gerek yok kolay gelsin:)

Sayfayı Paylaş