hızlı yağ yakmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve violent36 tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. violent36

violent36 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar öncelikle diyetinizde yağsız yogurt yağsız süt badem yeşilçay bulundurmanız gerekıyor ve pul biber

antremandan once yağsız yogurt un üzerine 1 2 kaşık pul biber dökün yanınıza yeşilcay ve salatalık az bişeyde yağsız tavuk eti 1-2 dilim ekmek yedikden sonra antreman sırasında yerinizde duramazsınız emin olsun 1 saatlik sporun ardından gökten yağmur yağmış gibi oluyorum kesinlikle öneririm hızlı yağ yakmak için pul biber ve yağsız yogurt kesinlikle öneriyorum bir deneyin 1 hafta içinde farkı görün

2. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    bence sen psikolojik olarak kendini bu olaya inandırmışsın 1 saatlik kardiyodan sonra 1 haftada zaten baya iyi bir ilerleme katedersin ama tabi ki ön yargılı değilim demekten zarar gelmez:D

ŞAD bunu beğendi.
  3. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    Merhaba hocam, benim de bir kaç sorum olacaktı. Bilginiz varsa cevap atarsanız sevinirim.

Hocam şimdi benim yaşım 18, Boy 1,78 Kilo 82. Vücut yağ oranımı bilmiyorum ama vücudum baya yağlı. Vücut hani bildiğin yastık gibi. Ben yağ yakmaya karar verdim, hem kilo vermeye bunuda yağ yakarak vermeye karar verdim. Kesinlikle kas kaybetmek istemiyorum. Bunun en iyi yolunun Cardio+Diyet olduğunu biliyorum. Ancak cardio yu nasıl, ne kadar süreyle, haftada kaç kere yapacağım hakkında hiç bir bilgim yok. Diyet konusunda ise, kilo başına ne kadar protein ne kadar karbonhidrat ne kadar yağ alacağımı söylerseniz çok çok iyi olur. Gerek parasal, gerekte zamansal sorunlar dolayısıyla spor salonuna gidemiyorum. Bu iş evde nasıl olur? Kısacası vücutu toparlamak için neler yapabilirim cevaplarsan çok çok iyi olur. Gecenin bu saatinde seni online gördüm yazayım dedim. :)

Konu açacaktım ama bir türlü bulamadım konu açma yerini. :)

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Haziran 2012
  4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım spora yeni başladınız.
    Haftanın 4 günü ağırlık çalışması
    7 günü kardiyo
    Her dakikası diyet hyper_

Kolay gelsin ;)

dishiwelet bunu beğendi.
  5. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    Hocam valla çok sağol şöyle bir cevap istiyordum. Bir kaç sorum var, pm yoluyla ulaşabilirmiyim sana? Forumda mutlaka vardır bu konular sorun bendemi bilmiyorum bulamıyorum. Soruyu pm de sorayım dedim?

6. violent36

violent36 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben hergün 1 saatlik basketbol veya futbol oynuyorum ve üstüne evde kas çalışıyorum cardio eksik etmiceksin yanlıs anladın benı spor yapmadan önce bunları yersen daha da etkili yakarsın yağı cunku içlerinde aşırı yağ yok ama protein zengini .

7. AUWWW

AUWWW Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yağ kaybı sadece kardıyoylamı olurki sayın violent bey

Sayfayı Paylaş