Hızlı kilo vermeye bağlı deri sarkması vücüt geliştirmeyle düzelir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Honey Mustard tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Honey Mustard

Honey Mustard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba. Su an 19 yaşındayım boyum 173 kilom 70.Bundan iki sene önce 86 kiloydum ve 2 ayda 13 kilo verdim.Herhangi bi spor yapmadım.Sadece sadece düşük kalorili yiyeceklerle beslendım (yoğurt.yulaf.salatalık.tavuk.balık vs ) ve biraz da aç kalarak beslendim.Mesela okul 8le 3 arasındaydı ben o arada sadece bi elma yiyodum.Neyse bu süreçten sonra 73 kıloya düştüm.Zaman içinde de 70 kiloya indim.Ama özellikle göğüs bölgemde bi sarkma oldu.Bundan aşırı rahatsız oluyorum. Bi kaç kez estetik cerrahlara gittim onlar da ameliyat yapılabilir dediler ama spor yaparak bu sorundan kurtulabilme şansım varsa ameliyat masasına yatmak istemiyorum tabii.Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

2. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Zaten sarkmalarının sebebi kas kayıpların.Kas kütleni arttırırsan sorun ortadan kalkar ama bu işin de kolay olmadığını biliyorsundur.Büyük emek vermen gerek

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Doktora sorsaydin sporla duzelebilir mi diye. Fazla bir sarkman yoksa spor yaparak ve bol su icerek derin zamanla toparlanir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    27 kilo verdim ve inan kiloluyken vücudum daha iyiydi ama sporla düzelttim göğüslerim felan taş gibi oldu diyebilirim sporla yapamayacağin bir şey yok:)

5. Honey Mustard

Honey Mustard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    boya kiloya ve genetik özelliklere göre değiştiğini biliyorum ama senin toparlaman ne kadar sürdü ?

6. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Çok değil ama azda olmadı tabi hemen yazılmanı öneririm tabi bu jimenokomasti denilenden değilse..

Sayfayı Paylaş