Hızlı kilo almak isteyenler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cooletta tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cooletta

cooletta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet arkadaşlar kilo burda da eminim ki bi çok kişi kilo almakta sıklık çekiyor bu başlık altında yardımım dokunduğu kadar yardım edicem öncelik kilo alamamanın bir çok nedeni vardır örneğin metabolizması hızlı olan kişiler felan filan bundan 2 3 ay önce baya zayıftım ve ne kadar çok yemek yesemde kilo alamıyodum hastaneye gidip kan tahlili yaptırmanızda fayda var yaptırdiğımda metabolizmam normalden 2 kat hızlı cıktı doktor kendiliğinden düzelicek gibisinden şeyler söyledi öncelikle kendime bir düzen hazırladım sabah okula giderken 1 ekmek arasi yani tam ekmek yemeye başladım ilkte çok zor geliyodu sondadan midesi genişliyor insansīn zaten ondan sonra kendime göre kalori listesi hazırladım örneğim benim günlük kalori ihtiyacım 2.500 kaloriyse 3000 yaptım bunu günlük ve bide her gece yatmadan önce bu ev yapımı shakeler olur ondan içip yatīyordum ondanda bahsediyim 1 litre süte muz bal fīndīk ceviz pekmez 2 yumurta haşlaması katıp onu mikserle karıstırıp iciyordum toplam 1000 kaloriye denk geliyo baya faydası oluyo protein ve karbonhidrat bakımīndan ve 1 ayın sonunda toplam 4 kilo aldım metabolizmamın hızlı olmasına rağmen hala da almaya devam ediyorum gece yatmadan önce yediğiniz hersey size kilo almanız açısından daha yararlı olur ama günlük sabah ögününde 1 ekmek yemeniz şart umarım yardımīm dokunur sorusu olan sorabilir ha bide kilomu merak edenler bunlsri yapmadan önce 54 kiloydum boyumda 1.75 di suan boy 1.75 kilom 60 almayada devam ediyorum

Sayfayı Paylaş