hızımı yavaşlaran quadriler

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve koray3460 tarafından 24 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. koray3460

koray3460 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 14 yaşında body buildinge başlamış 1.5 sene devam etmiş iyi sonuçlar almış biri olarak, zaten başladığımdada yağ oranım çoktu body yaparkenki dönem boyunca yağ oranım azaldı kas kütlem arttı ve aşırı güzel bir fatburn yöntemi olan boksa başlamak istedim .başta benim için sadece cardio olan bu spor şimdi gelecek hayalim.şuan 17 yaşındayım 1.80 boyunda 81 kiloda%13-15 yağ oranıdayım .8 aydır yarışmacı olarak sadece boksa odaklanmış ve ağır ağırlıklarla antrenman yapmayı bırakmış durumdayım, çünki aynanda boks ve body building pek gitmiyor boks vücudunuzu dinlendirmenize çok izin vermiyor. efendim konu şuki gün geçtikçe geliştiğimi , vücudumun bu spora alıştığını hissediyorum fakat şöyle bir problemim var. vücuduma göre üst bacak bölgem fazla yağlı veya fazla su tutuyor bilemiyorum çok kalın ve ağır . bunun için ne yapabilirim ? vücudun sadece belli bir bölgesinden yağ yakmak gibi birşeyin pek mümkün olmadığını biliyorum ama makrolarımı kilo vermeye göre ayarlayıp 3-4 kilo kaybettiğimdede küçülen kısım yine büyük ölçüde üst gövdem oldu bacaklarda nerdeyse değişme yol gibiydi. yabancı bir forumdan çöp torbasını çıplak vücuda giyip veya hava geçirmeyen eşofmanlarla antrenman yapmanın faydalı olacağını okudum fakat antrenörüm bunun zararlı falan olduğunu söyledi ,hoş türkiyedeki antrenörlerin ne kadar bilgili olduğu o kadar aşikarki bırakın normal salonlardaki antrenörleri milli antrenörlerin yetişrdiği boksörler bile hala olimpiyatlarda bi başarı gösteremedi. şimdiden teşekkürler

2. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    O yaptigin belli vbi bolgedrn asiri su kaybina yol acar gercekten iyi bisey degil

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş