Gym e başlangıç ve FULL FORCE supplement hakkında yardım!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pengineer tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pengineer

pengineer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba, ben gym e yeni başladım. 59 kiloda 158 boyunda bir bayanım 9 kilo fazlam var hem onlardan kurtulmak hem de sıkılaşmak için gym e başladım. İlk günlerde sadece kardiyo yaptım ve bu hafta kol göğüs karın bacak ve kalça çalışmaya başladım. Ordaki vucüt yapmış bayanlardan biri bana Full force Full blast yağ yakıcı food supplement önerdi. Gym e gideceğim günler hem sabah hem de gym den yarım saat önce almamı söyledi. Kendisi herhangi bir zararının olmadığını söyledi. Fakat bilenleriniz varsa bu hap hakkında burda da sormak istedim.

Ben günde 3 kahve içsem çarpıntı yapıyor kalbim fena hızlı atıyor yerinden çıkacak gibi. Oyuzden ben gunde bi tane almayı dusunuyorum bu haptan o da sadece gym oncesi. Düşündümki gym e akşamları yerine sabahları gitsem ve günde bi hap içsem benim için daha iyi olabilir.Siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen bilirkişiler gym de nasıl bi program izlemeliyim? 30 dk kardiyo ve sonra vücut geliştirme ekipmanlarıyla çalışıyorum doğru mu ve bu hap hakkında önerileriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkürler.

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Nitro Full denen markanın uzantısı olan FullForce tan uzak dur .Güvenilir bir marka değil protein tozundan nişasta çıktı.Yağ yakıcısından ne çıkar Allah bilir .

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş