guzel bir program icin lutfen!!!(resimli)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve djoukan tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. djoukan

djoukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    paris
    merhaba ,

ben 22 yasinda 1.83 boyunda 75 kiloyum yaklasik 4 yildir duzensiz spor yapiyorum malum liseydi oss ydi sonra fransaya okumaya geldim bir turlu uzun sure firsat bulamadim ama spor yapmadimda diyemem.Yaklasik 3hatadir bir spor salonuna kayit oldum ve programimi soyluyorum :

-20dk cardio ( bir alet var cross trainer tarzinda ama cross diil 20dk da 280kalori yakiyor)
    - 35-40dk sirt ve gogus calisiyorum aletlerle
    - agirlik calismalari bittikten sonra 10dk daha cardio yapiyorum kurek mesela.

bunun duzensiz oldugunu biliyorum sadece gecici kaslanmaya yol aciyor .
    Bugun CLA , CARNITINE VE PROTEIN TOZU ALDIM

haftada 3 gun spora gidebiliyorum biraz daha vakit bulursam 4 gun olabiliyor lutfen bana sirti gelistirmek , eger mumkunse omuzlari genisletmek icin ayni zamanda gogus ve bel cevresindeki yan yaglari yakmak icin bir program istiyorum bira fazla sey istedim galiba :) yardimlarinizi bekliyorum.

resimler en dogal spor yapmamis halim

Ekli Dosyalar:

2. tropicalpunch

tropicalpunch Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık çalışması sonrasında kardiyo yapmanı tavsiye etmem. Ayrıca programını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz yani göğüs ve sırt çalışıyorum aletlerle demişsin ancak kaç set, hangi hareket vs. öğrenirsek daha iyi olur.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş