Guvercin Göğus Kafesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aydinsivet91 tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. qmaster

qmaster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vall keske senin dediğin gibi anormal olmasa bilmiyorum ya inş dediğin gibidr benim kuruntumdur. Yinede bi kaç yorum daha gelsin bakalım. Bu sırtı düzleyebilecek hareketleri öğreneyim en azından benimde kafam rahat olsun

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    fotolarda pek bir şey belli olmuyor göğüsüde keşke kolyeyi çıkararak çekseydin. Sırtta omurganın 2 yanında kemik çıkmış gözüme çarpan tek şey bu bunun dışında bir şey göremedim. Bir doktora girmeni kesinlikle öneririm. En sağlıklı bilgiyi ordan alabilirsin.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    qmaster başlığını buna ekledim..kurallar gereği önce arama yapmalısın..

4. qmaster

qmaster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sabahtan beri bunu arıyorum kuş göğüs olarak arama yaptığım için bulamamıştım böle bi konu görseydim devam ettirirdim özür dilerim hala yardımlarınıza ihtiyacım var

5. qmaster

qmaster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için tşk ederim kolyenin olduğu yerde bi sorunum yok zaten tm olarak kırmızıyla işaretlediğim yer birazdaha çıkık fakat kamerayla çekimde belli olmamış benim bilmek istediğim diğer kısmı buaraya hangi çalışmayla eşitleyebilirim ve sırt nasıl çalışarak o kemikleri ve sırt boşluğunu doldurabilirim. ayrıca bu şekilde göğüs çalışsam iyice kas falan olsa kötü görünürmü acaba

6. ozzkan

ozzkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aynı sorun bendede var ama senin haline şükretmen lazım. Öncelikle sırtta bi problem olduğu söylenemez.Bu tamemen senin takıntı haline getirdiğin bi sorun o kadar. Göğüsündeki; senin bahsettiğin yeri zorda olsa farkettim.Sol alt göğsündeki kemik, sağa göre biraz daha aşağıya büyümüş gibi görünüyor.Sanırım bu ufak sorunu hacim yaparak alt göğüs çalışarak düzeltebilirsin.Forumda arama yaparak gerekli hareketlere ulaşabilirsin.Kolay gelsin.thums:

7. erdlsrhn

erdlsrhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.Ben 17 yasındayım.Benimde güvercin göğüs problemim var.Ama benimki allaha cok sükür okadar fazla değil.Sadece üstümde cok cok ince bir sey yokken Vede elimle ellemedikce belli olmuyor.Bu durumumu göğüs cerrahisine gösterdim.Doktor güvercin göğüs dediğimiz kemik yapısı ama sende o kadar fazla değil, yani çok şükür ameliyat gerektiren bir durum yok.Cok zayıfsın Kilo al ve ağırlık çalıs dedi.Bende Vücut geliştirmeye basladım.İnşallah az da olsa bu durumumu kilo ve kaslar ile kapatırım.
    Siz ne düşünüyorsunuz ?

8. ozzkan

ozzkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aynen devam et zaten göğüs kası yaptıktan sonra ince bir kemik çıkıntısı sırıtmaz kaybolur.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    güvercin ve kunduracı göğüslerinde ülkemizde yeni yeni uygulanmaya başlanmış bir yöntem var..NUSS tekniği..ağır bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan göğüs kafesi yanlardan küçük delikler açılarak ve içerden çelik barlarla düzeltiliyor..

merak edenler için aslında müjdeli bir haber..

hem kunduracı hem de güvercin göğüs şekil bozukluklarına hitap eden bu yöntem için yeni bir başlık açma gereği duydum..

ilgilenenler bu linkten incelesinler..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kundurac-ve-g-vercin-g-t26088.html?p=274339#post274339

10. lancet47

lancet47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbuL
    aynı stres bendede vardı ve yazları deniz kenarında bakıyolar mı diye rahat olamıyordum . profilden bakınca görüntü çok anormaldi ve gören şaşırıyordu , 6 ay boyunca body yaptım , kilo alamasam bile göğüsler az da olsa büyüdü , yazın ara verdim şimdi tekrar başladım ve anormal göğüsün kapanıcağına şahitlik edebilirim :) sendede spora bi an önce başla derim ben .

11. sealth

sealth Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
  12. photoshoop

photoshoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2008 'de acılmıs bi konu üzerine yorum yapmak ne kadar doğru olur ama , bu ciddi bir konu öncelikle güvercin göğüsü diye tabir edilen hastalığı olanların omuzarı dar, sırtında kanat arası boslugu ve kamburu olur.Aynısı bendede var, fakat cok ılerlemıs degıl cok hafıf var ALLAH'ıma bın sukur.Bu hastalıgın avantajıda gogus kaslarının cok cabuk bellı etmesı kendısı dıyebılırız.Bodye baslıcak arkdaslarıın oncelıkle bı doktora gıtmesını ısterım.Benim cok zayıf oldugum donemde cok bellıydı fakat bıraz kılo alınca kapandı body yapınca ıyıce gıdıyor pıskolojınızı bozmamanız adına bırseyler yapın derım saygılar.

13. bulut99

bulut99 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    hocalarım, arkadaşlarım konuyu hortlatmak gibi olucak ama kusura bakmayın. bu sorun bende de var ama ağırlık çalıştıkça belirginlik artıyor sadece sol göğüsü kaslandırmak için ne yapabilirim? önerilerinizi alabilir miyim? tekrardan çok özür diliyorum

Sayfayı Paylaş