Gut ve kafama takılan sorular

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SürekliSakatlanan tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SürekliSakatlanan

SürekliSakatlanan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 5 aydır bu sporu yapıyorum 17 yaşındayım 1.70 boy 65 kiloyum günlük 120 130 gram arasında protein alıyorum 1 hafta içerisinde 1 veya 2 defa kırmızı et tüketiyorum diğer günler büyük bir kısmını ya tavuktan yada balıktan karşılıyorum geri kalanını süt yumurta gibi besinlerden alıyorum gut sürekli et tüketme gut olursun falan dediler salondaki arkadaşlar 2 litre çivarı günlük su içiyorum sizce sakıncalımıdır bu durum yardım ederseniz çok seviniceğim felaket kafama takıldı bu konu ??

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu sporu yapanlara et yeme demek hakaret etmektir, gut hastalıgı protein yiyip yatanlar içindir sen fazla protein tüketmiyorsun forumdakilerin cogu 150+ protein alıyor bende dahil, antreman yaparsan sıkıntı olmaz.

3. SürekliSakatlanan

SürekliSakatlanan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşşekürler peki ben spora 4 gün gidiyorum ama her gün böyle besleniyorum ? zaten ben kiloya göre hesabı varya kardeşim 2 veya 3 gram diye fazlasınada gerek yok kilo aldıkcak artırıyorum proteini ve karbonhidratı
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mart 2015 ---
    başka görüşü olan varsa arkadaşlar yazarsa memnun olurdum hem benim gibi sıkıntı yasayan varsa bu kiloda bu besin düzeyinde beslenen varsa bilgilenir .

Son düzenleme: 31 Mart 2015

Sayfayı Paylaş