1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Gurbuz1 3 aylık değişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurbuz1 tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    steroid kullanmışsın.

2. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Streoid kullanmış diyebilecek bir kütle yok ki arkadaşta ne streoidi ?

3. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    3 ayda naturel okadar parçalanmaz vücut

4. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Son günlerde büyük motivasyon sıkıntısı çekiyordum 2 3 antremana gitmemiştim bu hafta ama bu sözlerin beni gerçekten motive etti teşekkür ederim ne seviyede işler başardığımı görmüş oldum yeniden.Bu arada ben kimseyi kandırmıyorum supplement kullanmadım bu değişimde 2-3 haftalık bir ventolin kullanımım oldu o kadar.Küçük bir ventolin kullanımı beni roid lu yapıyorsa doğrudur ama onun dışında naturelim 16 yaşımda steroid kürü yapacak halim yok.Steroid kullandığı halde naturelim diyerek gezinip millete hayal satmaya çalışan elemanlardan özellikle nefret ederim eğer birşeyler kullanacak olursam emin ol buraya yazar günlük tutarım.

egemennn bunu beğendi.
  5. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Eki Görüntüle 30089
    Steroid kullanımı ile kütlenin hiçbir ilişkisi yok.Biri 35 cm kolu kür ile yapmıştır ama başkası 45 cm i naturel yapmıştır hiç belli olmaz.Forumdada 28 cm kolla deca kürüne giren biri vardı hatta.

6. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Kütle kazanmak ve daha fazla büyümek için kullandığın bir dolu hormon var Nasıl yok ? Resimdeki vucud streoid kullanmış bir vücud değil ne hacimli bir vücud nede bariz kaslı, bunun için çok uzman olmaya gerek yok her emeğe streoid demeye başlandı artık,kaldıki clen tarzı bir yağ yakıcı bile kullansa streoid kullanmış olarak görmem bunu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sail bunu beğendi.
  7. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Benim mesajımdan nasıl STEROİDLER KÜTLE KAZANDIRMAZ olayını çıkardın ? Kişinin gelişmişliğine kütlesine bakarak steroid kullanıp kullanmadığını anlayamazsın bunu diyorum örneğin 28 cm kolla deca kürüne giren arkadaş gibi.

Ayrıca yaptığın beni küçümsemektir cevap yazmamın asıl nedeni bu.Böyle bir yağ oranında 82 kiloyum ve 16 yaşımdayım bu işi ne kadar süredir yaptığımda belli.Madem beni çok rahatlıkla küçümseyebiliyorsun koy bir fotoğraf bakalım sen ne kadar hacimli ve bariz kaslısın.

8. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşım ya dediğimi yanlış anlıyorsun yada ben anlatamıyorum steroid kullanımını kütle ile nasıl ilgisi yok .ne demek istediğini gerçekten anlamıyorum streoidlerin büyük çoğunluğu kas kütlesinin artışı maksadıyla kullanılıyor ,forumda vardır yoktur bilemem ama dediğin akıl baki olan bir insan böyle bir küre girişmemesi gerekir,syntol kullananlarıda gördük adamın 40 cm kolu var syntol giriyor sanki müsabakaya girecek,Senin fotoğraflarınmış şimdi farkına vardım , streoid kullanmış bir görüntü çizmiyorsun dışarıdan inanılmaz bir olay olarak görülmüyor yaptığın çalışmış ve olabileceği sürede iyi verim almışsın ama kafa karıştıracak yahu olmaz 3 ayda bu vucud tarzında bir gelişme değil,ama tebrikler gene emeğin ve özverin için ..
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Haziran 2014 ---
    Yanıtım sana idi ama fotoğrafın sahibi üyeye yanıt verdi streoid kullanmışsın dediğin bunu nasıl anlayabildin ve nasıl parçalı bir vucudu var arkadaşın ?

9. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Hayır benim demek istediğim "Kişinin gelişmişliğine kütlesine bakarak steroid kullanıp kullanmadığını anlayamazsın bunu diyorum örneğin 28 cm kolla deca kürüne giren arkadaş gibi" bunu üstten kopyaladım yani 30 cm kollu adam steroid vurmuşta olabilir 45 cm kolu olan adamda.Kimin ne kullandığını bilemezsin.Benim veya bir başkasının naturel olup olmadığını kişinin kütlesine definisyonuna bakarak kesin olarak anlayamazsın.Steroid kütle kazandırmaz demedim.Zaten steroidlerin amacı kütle kazanımı kas inşaası ve yağ yakımıdır.

10. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Zaten 28 cm kolla küre giren adamın akıl ve ruh sağlığı yerinde değildir,bir çok streoid kütle ve boy endeksi ile anlaşılabiliyor'örneğin 1'75 boyunda bir kişinin streoid almadan ulaşabileceği kas miktarı bellidir şimdi boyun 1,75 diyelim ama 90 kiloluk bir definasyonun olmasının imkanı yoktur,ayrıca gh,dahil bir çok hormonun dışardan belli limitler doğrultusunda anlaşılabilmesi mümkün streoid kullanan birinin kaburgaları sayılmaz neden dersen aklı yerinde biri kütle oluşturmadan küre girmez ben fotolarında bulk bir form görmedim sadece mevcut formunda gelişme yaşamışsın bundan yola çıkarak aklımızında yerinde olduğunu düşünerek bu fikre sahip oldum.

11. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Güzel evladım 16 yaşındaymışsın[​IMG] oğlum ile yaşıtsın seni küçümsediğim falan yok zaten iyi gelişim diye yazdım görmedinmi ?

Son düzenleme: 16 Haziran 2014
  12. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Yaş ile konumuzun alakası yok.Ben küçümsendiğimi hissettim orda hacim yok vs konuşunca yok öyle birşey demişsin konu benim içim kapanmıştır.

13. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Yanlış anlamışsın yada ben ifade edemedim gayet iyisin ve atletiksin benim demek istediğimi yanlış anlamışsın canım kardeşim.

14. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Son durum.Full body çalışıyorum 1 gün on 1 gün off şeklinde artık pek vaktim olmuyor.

egemennn bunu beğendi.
  15. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Fullbody merak ediyorum bende 3 gun split 1 gun fullbody yapsam oturtamadim programi nasil yapsam falan..ileride tamamende gecebilirim ama teredduttelerim var verim etki gelisim konusunda fullbody icin :/
    Simdi nasil desem yeni gecmissin bisey anlaşılmaz daha
    Ha bu arada gogusu buyutmussun baya bana oyle gozuktu :D

16. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Şöyle diyeyim sadece 3 antremanla hacim için en iyi sistemin full body olduğuna ikna oldum ben :D bence push/pull/legs/fullbody veya 1 on 1 off fullbody yap emin ol verim alırsın.Ama dikkat etmen gereken olay izole hareketler yerine compound hareketlere ağırlık vermen.ben son yaptığım idmanı yazayım örnek olarak

Squat
    Bench press
    İncline bench press
    Lat pull down
    Barbel row
    Neck press
    Bicep curl
    Reverse bench press
    Deadlift

3 er 4 er set şeklindeolimpik bar ile.Arnold ın full body antremanının 2 hareket değiştirilmiş hali bu rutin sıralama dahil.tabi o 5 er set yapıyor.

egemennn bunu beğendi.
  17. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenme programın nasıldı? güzel gelişim göstermişsin.

18. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    kol ne kadar arttı kardeş

19. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Teşekkürler.Konunun başında 3-4 ay önceki beslenmemi anlatmıştım.Beslenme için bir programım yok sadece gün içinde yiyeceklerim belli.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2014 ---
    İlk fotoğrafta 32 33 cm olması lazım.Şuanda kaç bilmiyorum hiç ölçmedim.Kaç gibi duruyor son resimlere bakınca :D

Son düzenleme: 29 Haziran 2014
  20. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Full body e devam.Her antremanım 40-45 set ve 85-90 dakika civarı sürüyor.Bu arada amerikadan Pro supps Mr.Hyde alıyorum 2 hafta içinde gelecek içerik olarak çok iyi aynı fiyata mp assult,bsn no explode,c4 gibi popüler preworkoutları alabilirdim ama içerik olarak mr hyde daha iyi sizede tavsiyem supplement alırken etiketi nutrition facts bölümünü çok dikkatli inceleyin sırf popüler diye saçma sapan ürünlere para vermeyin.

IMG_161711.jpg

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş