gurbetcilik ve beslenme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    oncelikle herkeze iyi gunler

sunu berlitmek isterim ki bu konu benim icin gercekten cok onemli..

su an son yilimi okuyorum bu ulkede yani bulgaristan da
    yaklasik 2-2,5 ay kaldi mezun olmama
    calismaya ingiltere ve iskocya arasinda bir yere gidecegim su an babam orda calisiyor..

soyle ki bundan 3-4 ay once aylem ile aramda is ve bu spor konusunda bu tur konular gecmisti..babamin dedigi su
    -bir kac ay daha calis'da ise basladiktan sonra yapamayacaksin dedi
    nedenini sordum..vaktin kalmayacak felan dedi bunlari ben zaten biliyordum bunlari fakat bir gunde 24 saat var atiyorum en fazla bunun 10-11 saati calismaya gitse,7-8 saati de uyumaya gitse,geriye nerden baksan 5-6 saat kaliyor bu saatler'de de salona gitsem en fazla 1 saat 1,5 durarim.. antreman konusunda biraz olsun kendimi rahatlatmistim..
    az once annemle aramda bir tartisma gecti,tavuk ve pilav pisiriyodum ve bana dedi ki mutfagi cok pisletiyosun kirletiyosun felan,bende sakadan bir kac ay sonra pisleten biri olmaz anne dedim,nerden ciktiysa cikti sen dedi calismaya gidince boyle yemek yapamayacaksin..ISTE SORUN DA TAM BURDA

o zaman calismaya gitmeyecegim ben hic dedim bu sporu yapamayacaksam istedigim yemegi yapamayacaksam..bir insan hayatinda ne icin calisir zaten hayaleri ve zevki icin ve bunlar da olmayinca pek anlami kalmiyor.. annem gitme dedi kendin bilirsin
    burda ki askeri ucret gercekten dusuk ve mumkun degil benim masraflarimi karsilamasi..her neyse

babamin oturdugu ev patronun evi,ve babam o ev'de 1 oda da kaliyor..orda yemek pisirmem mumkun olmadigini soyledi annem, oyle sey mi olur dedi
    'mantiken zaten dusundukten sonra..hadi oldu da pisirmeye kalktim diyelim gazli bir tup ile kapali bir odada dumanlar icinde nasil yemek pisirebilirim diye dusundum ve bu isin icinden cikamadim .. iste sorun tam da burda
    Ben calismaya basladigim zaman nasil beslenecegim ?
    kiraya cikmamiz zaten mumkun degil gibi cok pahali gercekten,kazandigimiz parayi oraya veremeyiz..
    herseyin cozumunu buldum..yanliz bu konuyun icinden cikamadim arkadaslar

lutfen bana yardimci olacak fikirlerinizi careleri benimle paylasirsaniz gercekten bana buyuk yardim da bulunmus olursunuz

Yazilarimda hatta varsa affola
    saygilarimla..

Son düzenleme: 23 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş