Gunluk Ev Kiralamak Icin Yardim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jemholie tarafından 7 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese hayirli aksamlar.
    Ben 1 gunluk istanbul anadolu yakasinda ev kiralamak istiyorum. Kiralayan yada guvenilir yerler , kisiler hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olurlarsa sevinirim. Simdiden gelecek cevaplar icin tesekkur ederim.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evı ne amcla kıralıcagına baglı tanıdıgım bır eyr var cok da guzel hotel mantıgıyl acılmıs bır bına cok gzuel ve luks bır yer fıyette oldukca uygun

ama kız ıcın falan yanı bı kzı goturcem sevgılım o gun o gece takılcaz dersen olmaz o ıs yas

Valat bunu beğendi.
  3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    ders calısmak için ev kiralıyacağını sanmıyorum hiç bir kimsenin :)

umarım bulursun bende arıyorum hiç bulamadım :D

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    belkı ısı ıcın sehır dısıdnan geln bırı de olabılır o yzudne sordum

ole bır ıhtıyacım hcı olmadı ben yaklasık lıse 1 den berı aralıklı olarak tek basıma yazıyorum hep evım oldu benım ben bılmem ole kızı nerey gtrcem sıkıntısını :)

ama su var yanı ben olsam ole ev yerıne hotele gıderım madem o ıs ıcın goturcen gotur hotele :)

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sende daha bol alternatif vardır tahminime göre :D

Danny Boy bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ben gercekten hıc dusunmedım nerey goturum dıye ehp bı evım oldu benım bos :)

ama su var yanı bazen gece cıkıpta barın tuvalteınd ebıle yaomıslıgım vardır yada sokak arasında :)

alternatıf coktur tabı de sevgılı ıle o ısle role olmaz :)

ama madem sevgılınızı goturceksınız eve e gelırse sızınle cınsellık aysıcak abı ıkı tarfta aynı amcta kasmayın bulun orta bı hotel gıdın sevısın cıkın :)

7. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Konu cinsellik degil arkadaslar. Zaten bilginiz olsun hotel ler kabul etmiyor pansiyon dahil evlilik cuzdani gerekli.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende tam onu yazacaktım hoteller kabul etmiyor maalesef bilmediğim yerler vardır belki emin konuşmak istemem ama cinsellik için evden şaşmıyacaksın ama şartlar belli ezici bir çoğunluğun genç yaşta ev alması neredeyse imkansız evde temiz temiz işini göreceksin tuvalet sokak arası hem hijnenik değil hemde rahat olmuyor konuyu dağıttık ama kusura bakma

9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    5 yıldızlı otellerde sorun olmaz evlilik cüzdanı olup olmaması , diger otelleri bilmiyorum

10. Sgunow

Sgunow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ıstanbul kartalda soyak evreka residance'dan kıralayabılırsın. Gunluk haftalık aylık kıraya verıyorlar. Fıyat hakkında bılgım yok ama kız olsada olmasada sorun olmaz.

11. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Yaşın 18 den büyükse , yanında kızla gittiğinde evlilik cüzdanı istemeyen yerler biliyorum ...

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    5 yıldızlı hotellerde sorun olmaz gibi geliyor banada şimdi hatırladım bir tatil reklamında sevgilinizle gözlerden uzak güzel bir tatil yapabilirsiniz diye söylüyorlardı aslında iş paraya bakar para çoksa kızla birlikte olunacak yer çoktur :)

13. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Benim bahsettiğim yer basit bir pansiyon , yeri itibariyle de çok güvenilir ...

Konfor aramıyacaksınız uygun..

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    beyler bırsey dıkkatımı cektıde,vatandas cınsellık dısı stebıl :D bır sekılde ev kıralamak ıstıyor :) masallah konu otellerın evlılık cuzdanı sorup sormadıgından,pansıyonlara Dannyboy un alternatıflerıne kadar gıtmıs :D sankı bıraz konusundan cıkmıs gıbı

Danny Boy bunu beğendi.
  15. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaslar size yalan soylemiyim yasim 21 sevgilimle 3.yildonumunu kutlamak istiyoruz basbasa. Ailemden uzagim dedemlerle yasiyorum o yuzden pek basbasa kalamiyoruz (basbasadan kastim karsilikli guzel bir yemek yemek film izlemek vesayre yanlis anlasilmasin). Biyer buldum kadikoyde apartman komple kiralik sabahtan aksama kadar 100 tl istiyorlar evin ici temiz guzel kaliteli. Gidip bi kendimde gorucem

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı uygunmuş sabahtan akşama kadar filmde seyredilir yemekte yenir herşey yapılır bence kaçırma konu dışına çok çıkıldı ama konu cinselik kadın kız olunca çenem düşüyor :)

pasha05 bunu beğendi.
  17. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    hehehe rica ederim.Yanliz ben tek gidip kiraliyacagim endisem kiz arkadasim sonradan gelicek alisveris yaptiktan sonra gidecez apartmanda kamera vs varsa sonradan gelip yasak falan tarzinda laf ederse olay cikar diye ondan endiseliyim

18. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Dostum senın nıyetın guzel yemek vakıt gecırmek dahı olsa kız arkadasın ıle o eve gırdıgın dırek ofsayttasın.Şikayet edıldıgını varsayar ısek sende kız arkadasın derdınızı anlatana kadar gobegınız catlar.Sana tavsıye gıdecegın bolgedekı otellerı arastır mutlaka evlılık cuzdanı sormayan oteller vardır.Keza 4ve ustu yıldız ustundekı otellerde sorulmaz.

Ama dıyelım bulamadın,mesela a otelı dıyelım.Sen gıder bır oda tutarsın,kız arkadasın gıder bır oda tutar sonra da sen onun odasına gecersın.Hatta kız arkadasın once tutar odasını sana oda numarasını soyler sende hemen yanındakı yada yakınındakı odayı tutarsın.

Bu da olmaz dersen kafana yatan bır otel bulursun.Kız arkadasın arar bır oda tutar ornegın 101 nolu oda.5-10dk sonra sen ararsın rezarvasyon yaptırmak ıstedıgını soylersın 100-102-103,yanı 1o1 nolu odaya yakın bır oda tutarsın.Sonra 15dk ara ıle odalarınıza gırersınız sonra odaları bırlestırırsınız.

Baktın o da mı olmadı.Odaları ayrı tutarsınız,kız arkadasın otele gırer hemen pesınden sen gırersın resepsiyonda tesadufen karsılasmıs ayagı yaparsınız.Baya uzun zaman oldu gel kahve ıcelım hesabı barada ınersınız lokantaya da..

Al sana kac tane taktık :D sec begen uygula

19. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Tesekkurler yorumun icin ama sanmam pek problem olacagini cunku cift kisilik yatak var ve onu gectim gecelik degil sadece gunduz yada 3 4 saatligine tutma secenegi bile var. Bence bu herseyi aciklar.

Sayfayı Paylaş