Gunde 1200 kaloriyi gecemiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve redk tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar beslenme problemlerim yuzunden gunde 1200 kaloriyi gecemiyorum.Ama ne hikmetse surekli ayni kilomdayim.Bildiginiz bol proteinli iyi kalori veren besin varmi?Beslenme programim soyle
    Sabah 1 haslanmis yumurta 1 corba kasigi lor 2 cok tahilli ekmek sogus salata*
    Oglen okulda oldugum icin evden kepek ekmegi arasi ezine peyniri yiyiyorum 1 tanede visne suyu iciyorum*
    Aksamlari cok nadir yiyiyorum hic İstahim olmuyor yesemde artik evde ne yemek varsa ev yemegi
    Boy 1.74
    Kilo 82,5
    Saglikli kilo vermem icin bana ne onerirsiniz? Spor yapamiyorum sadece hafta sonlari yuzuyorum kosuyorum kardiyo yapiyorum.

2. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    1.si her kalori bir değildir protein metabolizmayı karbonhidrat ve yağa göre çok daha fazla hızlandırır düşük karbonhidrat diyetiyle aynı kaloriyi yaparsan farkı göreceksin

redk bunu beğendi.
  3. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten gunde aldigim karbonhidrat 50 gr mi gecmiyor metabolizmam yavasladi baya farkindayim gunde 12 bardak su iciyorum hizlansin diye protein olarak ne alabilirim ? Whey proteini idealmidir?

4. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Günde 1200 kcal ile kilo veremezsin. Öncelikle sağlıklı bir beslenme düzenine geçmen gerekiyor. Bu şekilde senin de dediğin gibi metabolizmayı yavaşlatıyor ve kilo vermeyi imkansız hale getiriyorsun.

redk bunu beğendi.
  5. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Peki onerebiliceginiz metabolizmami hizlandiricak bir yemek programi varmi?

Sayfayı Paylaş