gulutamin-ceratin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve antalya_07 tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar sormak istedğim gulutamin ve ceratin ikisini bir bardakta karıştırıp içsek olumru acaba ikisini birden karıştırp yani birinden beş gram diğerinden beş gram bir bardak içine koyup karıştırsak içsek olurmu acaba:?duh

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Neden olmasın? Her zaman öyle kullanıyorum ikiside mideye gitmicek mi sonuçta :)

3. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    öyle haklsın ben sorayım dedim teşekür ederim cevap için saol zuzu bilmedğim için sordum acaba bişey olurmu etksini kaybedermi diye saol

4. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    ne kullandigin kadar ne zamanda kullandigin onemlidir her canin istediginde 2 sini karistirip almak yerine eger ekonomik durumun el weriyosa ayri ayri al..Zaten benim bildigim kadariyla 2si farkli zamanlardi forumda aratmalisin supplement zamanlamasi diye tum gun yapilmis kocaman bir plan we sebepleri wardi ben eminim...

5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    ben zaten ikisini ayırı ayrı aldım yani gultamin ve ceratin bir değil yani ikisi ayrı kaplarda fakat antrenmana giderken ikisini karıştırıp içsem nasıl olur diye soruyorum

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    arkadaş ondan bahsetmemiş..
    creatini günde belli zamanlarda, glutamini belli zamanlarda alırsın..
    mesela ben glutamini idman öncesi ve yatmadan, creatini sonrası (yükleme döneminde idman öncesi, sonrası ve yatmadan) alırım..
    bu durumda ikisini karıştaracağın bir zamanlama söz konusu olmuyor..

7. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    tamamda ben mesela idmandan öncesini soruyorum idmana gitmeden önce ikisini karıştırıp içsem olurmu acaba onu soruyorum idmandan sonra zaten sadece gulutamin alıyorum ben idman öncesi bir seferde iksiini karıştırıp alsam olurmu diye belirtmek istemiştim sormak istemiştim hala bir tatmin edici bir yanıt alamadım :???

8. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Madem kafanda bu kadar büyük sorun yaratıyosun ayrı ayrı hazırla öyle iç. Glutamin çok az suyla içilebiliyor zaten. Ben kreatini ve glutamini antremandan 30-40 dk önce alıyorum, dediğim gibide 2 sini karıştırıp alıyorum. Sanmıyorumki birbirleriyle reaksiyona girip birbirinin yapısını bozsun, olmaz öle şey.

9. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Creatini antrenman öncesi, glutamine antrenman sonrası. Kreatini düşük doz tutup(dozu 2'ye bölerek), antrenman öncesi creatin; antrenman sonrası creatin ve glutmaine karıştırarak alabilirsin...

10. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    BSN Cellmass ta zaten karısık bunlar ?

Kafamı kombine ürünlerde karıştıran bir meselede bu

Acaba ürünleri pure alıp kendimize göre bir kombinasyonmu yaratmalıyız yoksa kombine ürünler lablarda hazırlandıgı için daha spesifik mi olacaklar ?:confused:

11. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Kombine ürünler daha iyi oluyor, özellikle tat ve karıştırma yönünden.

12. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    ben bizim kombine yapmamasi taraftariyim..Kaldiki bakiniz universalin tum katologlarina bcaa yi yalniz alinmasi fln gibi dipnotlar duser bence ayri zamanlarda al...Vucut 1 ogunde (normal insan) 23 gr ciwari protein cozuyodu..Bunlar saf olduguna gore...zorlar sanirim..Ayri ayri al sen :D

13. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    bunlar protein değilki biri gulutamin biri ceratin kafam karışmaya başladı iyice :D abiler bir el atsanız konuya

14. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bunlar aminoasit proteinin yapı tası yani

Bence l30n66 arkadaş güzel bir noktaya değinmişthums:

15. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    drahte1905 guzel bi noktaya deginmis sonucta insanin kendi hucreleri amino asitleri proteine cewriri her neyse demek istedigim sey proteinimizi kendimiz uretiyosak ayni islemi ayni anda yaptirtmayalim neyse zaten ayri ayri aldigini soylemissin..Bu arada unutma protein sentezi spor yaptikca,yawas yawas artar yani sabit kalmaz...Unutma bizim sporumuzda protein sentezi hayat memat meselesidir gelisimle dogrudan iliskilildir..

16. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar benim aldığım bu iki ürün protein tozu değilki birde bunları ayrı ayrı alıyorum ve bir bardakta bir seferde kulanıyorum yani sorum bu benim beş gram gulutamin beş gram ceratin bir bardağa katıp üstüne su ilave edip karıştırıp içsek bir sakıncası varmı acaba yönünde sorum yani başka başka cevaplar alıyorum benimde iyice kafam karıştı işin aslı

Sayfayı Paylaş