GNC Guarana Formula & GNC Chitosan Plus

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve coderMX tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. coderMX

coderMX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevahir alışveriş merkezinde, GNC firmasının mağazası var. İçeriye girdim ve zayıflamak için yağ yakıcı istedim. Haftanın 2 günü fitness'a gittiğimi söyledim.

Boyum 1.71 cm, kilom 105'e yakın, yaş 29.

Guarana Formula ve Chitosan Plus aldım.

Chitosan Plus iştahımı kesmedi, bir faydasını gördüm diyemem.
    Guara Formula ise enerji verdiğini hissettim. Satıcı damar yollarınıda açtığını söylemişti. Benim idrar yollarında damar darlığı vardı. Doktora gitmiştim. Guarana Formula kullanınca, idrar yapmada rahatlama oldu. Zindelik ve enerji verdi. İkinci haftama girdim fakat bu hafta nedense ilacın etkilerini yani enerji & zindelik gibi etkileri sanki azaldı gibi, etkisini ilk haftadaki gibi hissetmiyorum.

Kullanalı 12 gün oldu. Doğrusu kilo verdim diyemiyorum. Verdiysem yarım kilo vermişimdir.

Anladım ki, diyet yapmak önemli. Fakat bende o irade yok. Yoğun iş temposundan ve yaşın ilerlemesininde getirdiği metobolizma yavaşlamasından, haftanın 2 günü ancak fitness'a gidiyorum. Spor yaparkende, eskiden olduğu gibi istekli değilim.

İlaçları kullanmaya devam edecem. Chitosan Plus bitince kullanmayı bırakıcam, çünkü faydasını hiç hissettirmedi. Guarana Formula'yı ise bitince bir pakette daha almayı düşünüyorum. Hattta 6 ay kullanmayı düşünüyorum. Ayda 1 kilo bile versem, benim için iyidir. Yani 105'ten 95'e kiloya bile düşmüş olsam çok süper birşey olacak. Guarana formula'yı bir kaç ay daha kullanıcam, ayda 1 kilo bile vermeye razıyım. Önümüzdeki aylarda gelişmeleri foruma yazarım.

Şuan aç karnına 103 kiloyum. Spor salonunda tartılınca 104,6 kilo çıktım.

12 gün önce spor salonunda tartıldığımda 104,8 kiloydum. Bazende 105 kiloydum. Yani kilo verdim diyemiyorum. Sabahları ise değişkenlik gösteriyor bazen 103 kilo çıkıyorum, bazen 103,5, bu sabah 102,5 kilo çıktım. Sabah, banyo yaptıktan sonra tartılıyorum.

Her iki ürününde yan etkisini görmedim. İnternette okuduğum bazı yorumlarda, kalp çarpıntısı, uyku bozukluğu, miğde bozuklu gibi yan etkilerine maruz kalanlar varmış. Fakat bende bir yan etki göstermedi, yada ben hissetmedim.

[​IMG] [​IMG]

2. coderMX

coderMX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Chitosan sabah aç karnına 2 tane, akşam yemek yemeden yarım saat önce 2 tane, yani günde 4 tane tüketiyorum.
    Sabah kahvaltısını yaptıktan sonrada Guarana Formula'dan 2 tane kullanıyorum.

3. coderMX

coderMX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha bi fayfasını göremedim. İlk hafta guarana formula çok iyi enerji verdi, sonraki haftalarda hiç bir faydasını görmedim.

Fakat şunu anladım. Dinç olabilmek için düzenli uyku şart, daha erken yatıp uyumak gerekiyor. Fazla TV izlememek, sosyal olmak, her fırsatta yürüyüş yapmak şart. Son günlerde öğlen ve akşamları neredeyse hiç ekmek yemiyorum sadece sabahları yiyiyorum. Hapların pek bir etkisini göremedim, bu haplar bitince L carnitine denemeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş